// پنجشنبه, ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۱

بازی Plague Inc به خاطر شیوع کرونا ویروس از فروشگاه اپ استور کشور چین حذف شد

به‌تازگی کاربران بازی Plague Inc روی آیفون و آیپد، متوجه شده‌اند که بازی از فروشگاه اپ استور حذف شده است.

Plague Inc یک بازی شبیه‌ساز با المان‌های استراتژی است که در جریان آن بازیکنان می‌توانستند یک بیماری را ساخته و ازطریق آن انسان‌ها را مبتلا و از بین ببرند. با گذر زمان بازی آیفون و اندروید Plague Inc توانست به محبوبیت دست پیدا کند، اما با شیوع ویروس کرونا در شهر ووهان چین و در ادامه مشاهده شدن آن در سایر کشورها، این احتمال به‌وجود آمد که بازی اندروید و آیفون Plague Inc از فروشگاه‌ها حذف شود.

باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی موبایل، کاربران آیفون و آیپد Plague Inc در کشور چین، در جریان آپدیت کردن بازی خود، متوجه شده‌اند که Plague Tale از فروشگاه اپ استور حذف شده است. به‌عبارتی استودیو Ndemic Creation، بازی خود را از فروشگاه اپ استور کشور چین حذف کرده است تا کاربران دیگر نتوانند آن را دانلود یا به‌روزرسانی کنند. نکته‌ی جالب این است که در متن خبر آمده است که به‌خاطر گسترش ویروس کرونا به جهان و همچنین ساختار بازی، از فروشگاه اپ استور چین حذف شده است.

نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ نکته‌ی جالب این است که کاربران تایوانی نسبت‌به این اقدام واکنش نشان داده‌اند و نارضایتی خود را در فضای مجازی اعلام کرده‌اند. 


منبع ردیت
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده