// چهار شنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱

فهرست بازی‌ های مسابقات Evo 2020 مشخص شد

فهرست بازی‌های Evo 2020 شامل بازی‌های محبوبی مثل Street Fighter V و بازی‌های جدیدی مثل GranBlue Fantasy Versus می‌شود.

مسابقات Evo را می‌توان مهم‌ترین مسابقات Esports برای بازی‌های مبارزه‌ای دانست که تابستان هرسال برگزار می‌شود. باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، جوئی کوئلر، یکی از مؤسسین Evo، در استریم اخیر کانال ایوو در توییچ فهرست بازی‌های Evo 2020 و همچنین زمان برگزاری مسابقات را اعلام کرده است. 

در زیر می‌توانید فهرست بازی‌هایی را که در Evo 2020 حضور دارند، مشاهده کنید:

یکی از موارد هیجان‌انگیز در فهرست منتشر شده، حضور بازی‌ Marvel vs. Capcom 2 است و قطعا هواداران این بازی از شنیدن خبر بازگشت بازی مورد علاقه خود به Evo خوشحال خواهند شد. این بازی را می‌توان قدیمی‌ترین بازی Evo 2020 دانست که در سال ۲۰۰۰ عرضه شده بود. البته اشاره کنم که حضور Marvel vs. Capcom 2 به‌خاطر سالگرد ۲۰ سالگی بازی است و مسابقات آن تحت نام 20urnament of Champions برگزار می‌شود که تنها دارای هشت بازیکن است. همچنین مشخص شده که چهار بازیکن از هشت بازیکن مسابقات این بازی، قهرمان‌هایی هستند که طی سال‌های گذشته توانسته‌اند عنوان قهرمانی Evo در رشته Marvel vs. Capcom 2 را از آن خود کنند.

از دیگر موارد جالب Evo 2020 هم می‌توان‌به نبود Mortal Kombat 11 اشاره کرد. رویداد Evo 2020 در تاریخ ۱۰ مرداد ماه ۹۹ (۳۱ جولای) در ماندلا بِی لس آنجلس برگزار می‌شود و تا تاریخ ۱۲ مرداد ماه ۹۹ (دو آگوست) هم ادامه خواهد داشت. 


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده