// سه شنبه, ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵

چپتر بعدی Battlefield V با نام Into the Jungle امروز معرفی می‌شود

حساب کاربری توییتر Battlefield V اعلام کرده است که امروز بعد از ظهر قسمت بعدی این بازی با نام Into the Jungle معرفی می‌شود.

مقاله‌های مرتبط:

دو سال از عرضه بازی Battlefield V می‌گذرد و استودیو دایس (EA Dice) با ارائه محتویات مختلف در قالب چپترهای متفاوت، سعی کرده تا تجربه‌ی تازه و متنوعی را در اختیار کاربران قرار دهد. باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، حساب کاربری توییتر بتلفیلد V با انتشار یک تصویر از یک نقشه جنگلی، اعلام کرده است که Into the Jungle امروز معرفی می‌شود.

درواقع Into the Jungle، ششمین چپتر از اکسپنشن Tides of War است که طبق ساعت شمارش معکوس در ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر به‌وقت ایران، شاهد رونمایی از چپتر Into the Jungle از سوی الکترونیک آرتز (Electronic Arts) و استودیو دایس خواهیم بود. از آخرین چپتر عرضه شده، سه ماه می‌گذرد که بازیکن را وارد نبردهای Pacific Theater می‌کرد؛ جایی‌که نیروهای آمریکایی و ژاپنی با یکدیگر وارد درگیری شده بودند.

این در حالی است که چپتر Into the Jungle، بازیکن را وارد جنگل‌ها می‌کند. ازاین‌رو انتظار می‌رود که شاهد ساختار مبارزه‌ای متفاوتی نسبت‌به چپترهای گذشته باشیم. بااین‌تفاسیر، باید منتظر بمانیم و ببینیم که Into the Jungle چه محتویاتی را برای کاربران Battlefield V درنظر گرفته است. در چپترهای اولیه، شاهد محتویاتی بودیم که هرکدام داستانی متفاوت از جنگ را در محیط‌های اروپایی روایت می‌کرد. این در حالی است که دو چپتر آخر، بازیکنان را در دل جزیره‌هایی که در اقیانوس‌ها قرار دارد، می‌برد.

از آن‌جایی که نسخه بعدی Battlefield به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود، آیا استودیو دایس قصد دارد به‌واسطه‌ی تغییر محیط‌های محتویات خود، Battlefield V را تا سال دیگر پشتیبانی کند؟ نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ از این لینک می‌توانید استریم سازندگان را ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر تماشا کنید.

Battlefield V


منبع Pcgamer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده