نویسنده: روزبه حسینی
// دوشنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۹

پلی استیشن ۵ احتمالا با شعار It's Time To Play عرضه می‌شود

به‌نظر می‌رسد که سونی از شعار «وقت بازیه» می‌خواهد برای کمپین تبلیغاتی پلی استیشن 5 استفاده کند. 

برند پلی استیشن طی سالیان طولانی حضور در صنعت بازی‌های ویدیویی، با شعار‌های مختلفی همواره سعی بر جذب مخاطب داشته است. حال که با نزدیک شدن به زمان عرضه‌ی کنسول نسل جدید خانواده‌ی پلی استیشن، یعنی پلی استیشن 5، بازار شایعات در مورد شعار احتمالی این کنسول داغ شده است. طبق آخرین اخبار کنسول‌های بازی، حساب کاربری توییتر شعبه‌ی اروپای پلی‌استیشن، به‌تازگی در قسمت بیوگرافی خود عبارت It's Time to Play را قرار داده است. بسیاری بر این باورند که این عبارت به شعار تبلیغاتی پلی‌استیشن 5 تبدیل ‌می‌شود. 

نکته‌ی جالبی که وجود دارد این است که چندی پیش در سایت ردیت اطلاعات زیادی در مورد قیمت پلی‌استیشن 5 و موارد دیگری که به کنفرانس این ماه سونی مربوط است، منتشر شد. با اینکه هنوز سونی رخ دادن این رویداد را تایید نکرده، اما تقریبا با توجه به شایعات منتشر شده به‌نظر می‌رسد که وقوع این رویداد حتمی باشد. در این اطلاعات منتشر شده نیز شعار It's Time to Play باری دیگر به‌عنوان شعار پلی‌استیشن 5 و به‌طور کلی برند پلی‌استیشن معرفی شده است. 

اطلاعات لو رفته شامل مواردی همچون تاریخ برگزاری رویداد، ماه عرضه‌ی پلی‌استیشن 5 و قیمت آن به‌همراه معرفی تعدادی از بازی‌های زمان عرضه این کنسول می‌شوند. طبق این اطلاعات، رویداد معرفی پلی‌استیشن 5 در تاریخ ۵ فوریه ( ۱۶ بهمن) برگزار خواهد شد و خود کنسول در ماه اکتبر (مهر یا آبان) با برچسب قیمتی ۴۹۹ دلار به بازار عرضه می‌شود. همچنین از بازی‌های زمان عرضه‌ی پلی‌استیشن 5 می‌توان به گرن توریسمو ۷، نسخه‌ی ریمستر بازی Demon's Souls، بازی Godfall و بازی Legendz‌ ( آیپی جدیدی که توسط استودیو سانتا مونیکا در حال توسعه است)‌ اشاره کرد. در کنار این موارد طبق این شایعه از بازی‌هایی زیادی در این مراسم رونمایی خواهد شد که قطعا طرفداران را شوکه خواهند کرد. بازی‌هایی همچون Horizon Zero Down 2، دنباله‌ی بازی Marvel's Spider Man در کنار یک آی‌پی فضایی جدید که به دست ناتی داگ ساخته می‌شود، آی‌پی جدید شعبه‌ی ژاپن سونی، آی‌پی جدید شعبه لندن سونی، Final Fantasy 16 و نسخه‌ی جدید سری بازی‌های Resident Evil، همگی ممکن است تا در این مراسم رونمایی شوند.

لازم به ذکر است که شایعه‌های مختلف هیچ‌کدام از اعتبار کافی برخوردار نیستند و تا اعلام رسمی سونی، نمی‌توان به آن‌ها اعتماد کرد. شاید شعبه‌ی اروپای سونی صرفا خواسته تا تغییری در صفحه‌ی توییتر خود ایجاد کند. البته شایان توجه است که این اولین‌باری نیست که سونی از عبارت It's Time to Play برای تبلیغات خود استفاده می‌کند؛ چرا که پیش از این نیز در ویدیویی تبلیغاتی، سونی برای کنسول پلی‌استیشن 4 نیز از آن استفاده کرده بود و بنابراین عجیب نیست که این عبارت به‌صورت کامل و رسمی به شعار پلی‌استیشن 5 تبدیل شود. 

شعار‌های تبلیغاتی سونی همواره جایگاه خاصی در قلب طرفداران برند پلی‌استیشن داشته‌اند. از «در دنیای خود زندگی کن، در دنیای ما بازی کن» تا Greatness Awaits معروف همگی به خوبی توانسته‌اند تا دل طرفداران را به‌دست آورند. شاید اکنون نوبت به It's Time to Play باشد تا خودی نشان دهد و راه خود را به قلب طرفداران پلی‌استیشن باز کند. باید منتظر ماند و دید که آيا سونی از این عبارت استفاده خواهد کرد یا خیر. 

نظر شما راجع به شایعات اخیر پلی استیشن 5 چیست؟ آیا برای رویداد احتمالی معرفی پلی‌استیشن 5 هیجان زده هستید؟ چه بازی‌های را علاقه دارید تا در این کنفرانس مشاهده کنید؟ نظرات خود را با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.


منبع Games Radaer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده