نویسنده: مهدی اسدی
// دوشنبه, ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۱

تصاویری از GladiuX منتشر شد؛ احتمال عرضه بازی برای پلی استیشن 5

اولین تصاویر بازی GladiuX که در واقع دنباله معنوی Gladiator Begins است، منتشر شد.

وبسایت رسمی استودیوی Starcaster Games ابتدا این بازی را برای پی سی و کنسول‌های بازی معرفی کرده و زمان انتشار آن را برای سال ۲۰۲۰ تعیین کرد. روز چهارشنبه‌ی هفته گذشته بود که تاکوما اندو، رئیس شرکت Acquire، برای انتشار این بازی روی کنسول پلی‌ استیشن 5 ابراز تمایل کرد؛ اما درمورد سایر کنسول‌هایی که قرار است از این بازی پشتیبانی کنند، خبری منتشر نشده است.

بعد از آن، Starcaster اقدام به راه اندازی یک وبسایت اختصاصی برای بازی GladiuX کرد. هیچگونه اطلاعات مشخصی در این وبسایت قرار نگرفته اما اولین اسکرین شات‌های گیم پلی بازی، در این سایت قابل مشاهده است. بر اساس نام تصاویری که در این سایت آپلود شده، احتمال پشتیبانی این بازی از تکنولوژی RTX وجود دارد.

اگر تاکنون با استودیوی Starcaster Games آشنایی نداشتید، باید گفت که دفتر توسعه دهندگان این شرکت، در بالتیمور، مری‌لند، چین و ژاپن شعبه دارد. از پروژه‌های قبلی این استودیو، می‌توان به So Many Me و A.R.E.S. Extinction Agenda EX اشاره کرد اما ظاهراً این استودیو ۲۸ سال است که سابقه همکاری با سایر توسعه دهندگان بزرگ صنعت بازی را داشته و به طراحی جهان بازی برای آن‌ها پرداخته است. توسعه دهندگانِ این استودیو، تا کنون نام و نشان چندانی را برای خود کسب نکرده‌اند، اما به نظر می‌رسد که بالاخره آماده‌ی قرارگرفتن در کانون توجهات هستند.

شما می‌توانید برخی از اسکرین شات‌های منتشر شده از گیم پلی بازی GladiuX در ادامه مشاهده کنید:

ما در حال حاضر اطلاعات بسیاری محدودی از بازی GladiuX داریم و تنها چیزی که از ماهیت این بازی می‌دانیم، این است که GladiuX به عنوان دنباله‌ی معنوی بازی Gladiator Begins ساخته شده است. ظاهراً داستان این بازی در روم باستان، و در دوران امپراطوری مارکوس اورلیوس، در قرن شانزدهم میلادی اتفاق می‌افتد. بازیکنان در نقش گلادیاتورها قرار گرفته و برای کسب آزادی خود، با هم مبارزه می‌کنند. ضمن این که می‌دانیم این بازی با موتور گرافیکی Unreal Engine توسعه یافته است.


منبع twinfinite
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده