// دوشنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۱

اکشن فیگور ۱۱۰۰ دلاری بازی Marvel's Spider-Man معرفی شد

سایدشو کالکتیبلز، شرکت ساخت اکشن فیگور، در حساب کاربری توییتر خود اکشن فیگور جدیدی را از بازی Marvel's Spider-Man رونمایی کرده است که ۱۱۰۰ دلار قیمت دارد.

مقاله‌های مرتبط:

یکی از موارد مرسوم در میان گیمرها و سایر کاربران مدیوم‌های مختلف، جمع‌آوری کالکشن‌ها است. کالکشن‌ها می‌توانند نسخه استیل بوک فیلم یا سریال‌های مورد علاقه یا اکشن فیگور و محتویات دیگر باشند. طبق جدیدترین اخبار بازی، سایدشو کالکتیبلز، شرکت ساخت اکشن فیگور، به‌تازگی مجسمه‌ای را از مرد عنکبوتی بازی Marvel's Spider-Man معرفی کرده است که جزئیات بسیار بالایی دارد.

سایدشو کالکتیبلز در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده است که با همکاری PCS Collectibles یک اکشن فیگور از اسپایدرمن را برای کاربران بازی Marvel's Spider-Man تدارک دیده است. این اکشن فیگور که ۱۱۰۰ دلار قیمت دارد، در سه‌ماه اول سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود. باتوجه‌به عکس‌های منتشر شده از این مجسمه، می‌توان جزئیات بسیار بالای ساخت آن را مشاهده کرد. نظر شما کاربران زومجی دراین‌مورد چیست؟ آیا موافق ساخته شدن اکشن فیگورهای با کیفیت بسیار بالا اما گران قیمت هستید؟

Marvel

Marvel

از طرفی اگر هنوز بازی Marvel's Spider-Man را تجربه نکرده‌اید، با خرید نسخه Game of the Year این بازی می‌توانید هر سه بسته الحاقی عرضه شده بازی را هم دریافت کنید و تجربه‌ی سرگرم کننده‌ای را کسب کنید.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده