نویسنده: علی گودرزی
// چهار شنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۵

بازی موبایل Inbento همراه با تریلر زمان عرضه‌اش در دسترس قرار گرفت

استودیو Afterburn با بازی Inbento بازگشته و در کنار تریلر روز عرضه‌ی این اثر، آن را در فروشگاه‌های دیجیتالی مختلف در دسترس گیمرها قرار داده است.

استودیو Afterburn یک تیم کوچک است که به‌ساخت بازی‌های موبایلی می‌پردازد و سال گذشته بازی Golf Peaks، یک بازی کارتی باکیفیت و جذاب را تقدیم گیمرها کرد. تیم مذکور حالا در جریان آخرین اخبار بازی موبایل، با یک اثر جدید که Inbento نام دارد، بازگشته و یک بازی معمایی جذاب را برای سیستم‌‌عامل‌های اندروید و iOS منتشر کرده است.

Inbento

عنوانِ بازی از یک‌سری غذاهای همراه و بسته‌بندی‌شده در کشور ژاپن که Obento نام دارند گرفته شده است. همانطور که در تصویر بالا می‌توانیم ببینیم، معماهای بازی به‌چیدن تکه‌های مختلف غذا در ظروف مختلف اختصاص دارد و با این موارد، گیمرها را به چالش می‌کشد. در این بازی ما در نقش یک گربه‌ بازی را جلو خواهیم برد که در هر مرحله، باید ظروف غذاهای همراه متنوعی را سرهم بکند و رفته‌رفته، با چالش‌های بیشتری مواجه خواهد شد.

بازی Inbento را هم‌اکنون می‌توانید از فروشگاه‌های گوگل‌پلی و اپل‌استور دریافت کنید. در ادامه توجه شما را به تریلر روز عرضه‌ی بازی جلب می‌کنیم.

دانلود از آپارات


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده