// شنبه, ۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱

بازی Homeworld 3 معرفی و کمپین مالی آن در Fig راه‌اندازی شد

در جریان نمایشگاه Pax West، بازی استراتژی Homeworld 3 با انتشار یک تریلر سینمایی معرفی شد.

از عرضه آخرین نسخه مجموعه Homeworld، شانزده سال می‌گذرد. Homeworld نام یک مجموعه استراتژی است که مخاطبان زیادی دارد و تعدادی از کاربران از آن به‌عنوان رقیب Red Alert و StarCraft یاد می‌کنند.

باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی و نمایشگاه Pax West، بازی Homeworld 3 با انتشار یک تریلر سینمایی معرفی شد. البته تاریخ انتشار خاصی برای بازی اعلام نشده است. در انتهای ویدیو مشخص می‌شود که تیم سازنده کمپین حمایت مالی Homeworld 3 را در Fig راه‌اندازی کرده است. دسترسی رایگان به بازی موبایل Homeworld Mobile هم به‌عنوان پاداش برای حمایت کنندگان درنظر گرفته شده است.

از نظر توسعه، وظیفه‌ی ساخت بازی برعهده‌ی استودیو Blackbird Interactive است که درگذشته روی ریمستر کردن نسخه‌های Homeworld کار کرده است. تیم سازنده درجریان یک بیانیه اعلام کرده است:

مجموعه Homeworld با یک داستان جدید دیگر برگشته است. Homeworld 3 یک دنباله واقعی برای این مجموعه استراتژی همزمانی با المان‌های فضایی و علمی تخیلی به‌حساب می‌آید. استودیو Blackbird Interactive توسط راب کانینگهام، کارگردان هنری بازی Homeworld راه‌اندازی شده است. ازاین‌رو با توسعه این بازی قصد داریم Homeworld را به‌واسطه‌ی ادامه داستان این مجموعه، مبارزات سه‌بعدی و همچنین المان‌های کلاسیک سبک استراتژی مجددا احیا کنیم. به‌لطف حمایت افراد با تجربه تیم توسعه Homeworld Remastered Collection در Gearbox Publishing، جدیدترین نسخه از Homeworld ساخته می‌شود و از این اتفاق خوشحال هستیم.

نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ آیا مجموعه Homeworld را تجربه کرده‌اید؟ در ادامه می‌توانید تریلر سینمایی منتشر شده از Homeworld 3 را در یوتیوب تماشا کنید.

تماشا از یوتیوب


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده