نویسنده: افشین پیروزی
// شنبه, ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۹

مهلت ثبت‌نام در جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران به دلیل استقبال گسترده تمدید شد

مهلت ثبت‌نام در جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران به‌دلیل تماس‌های گسترده و استقبال چشمگیر مخاطبان در روزهای گذشته، تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، مهم‌ترین مسابقات بازی‌های ویدیویی ایران که قرار است تابستان امسال در هشت رشته از ۲ تا ۸ شهریور ماه برگزار شود با استقبال قابل‌توجه و فراتر از انتظار مخاطبان روبه‌رو شد.

در این دوره از مسابقات تسهیلات جدیدی برای شرکت‌کنندگان رشته‌‎های FIFA 19 و PES 19 در استان‌های مختلف در نظر گرفته شد و همین موضوع به رقابت تنگاتنگی میان شرکت‌کنندگان استان‌های مختلف جهت حضور در جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران انجامید.

گفتنی است تا این لحظه استان‌های مشهد، اصفهان و تبریز به ترتیب بیشترین میزان استقبال از مسابقات را به نام خود ثبت کرده‌اند. همچنین افزایش جوایز نقدی این دوره به بیش از ۱۲۰ میلیون تومان از سایر عوامل حضور پررنگ بازیکنان ارزیابی شده است.

ثبت‌نام در مهم‌ترین مسابقات بازی‌های ویدیویی ایران از یکشنبه ۹ تیر ماه آغاز شد و تا پنجشنبه هفته گذشته ۱۰ مرداد ماه ادامه یافت. با این حال و به‌دلیل استقبال قابل‌توجه داوطلبان شرکت در مسابقات مهلت حضور در این رقابت‌ها در رشته‎های مختلف به شرح زیر تمدید می‌شود:

  • مهلت ثبت‌نام در رشته DOTA 2 تا ۱۶ مرداد ماه
  • مهلت ثبت‌نام در رشته کانتر استرایک: ۲۱ مرداد ماه
  • مهلت ثبت‌نام در رشته‌های FIFA 19 ،PES 19، کلش رویال، کوییز آو کینگز، پسرخوانده و مغزینه تا ۲۵ مرداد ماه

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقات می‌توانند برای ثبت‌نام و حضور در رقابت‌ها به آدرس irangamecup.com/ticket مراجعه و با انتخاب رشته مورد نظر خود در مسابقات شرکت کنند.

لازم به ذکر است مهلت‌های ذکرشده برای ثبت‌نام به هیچ عنوان مجددا تمدید نخواهند شد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده