نویسنده: علی ولی خانی
// سه شنبه, ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴

اعضای سابق CD Projekt RED استودیویی جدید تاسیس کردند

دو تن از توسعه‌دهندگان سابق سری Witcher استودیویی با نام Different Tales را تاسیس کردند و در حال انتشار بازی جدیدی با نام Wanderlust: Travel Stories هستند.

بر اساس تازه‌ترین اخبار بازی، دو توسعه‌دهنده از CD Projekt RED استودیویی را با نام Different Tales تاسیس کرده‌اند. آرتور گرنزینیتس، طراح داستان ارشد بازی The Witcher، و یاتسک بژیژنسکی، مسئول ارشد پروژه که سابقه‌ی کار کردن روی آثاری همچون The Witcher: Enhanced Edition و Dying Light را در کارنامه‌ی خود دارد، بازی جدیدی را به نام Wanderlust: Travel Stories در شهریور پیش رو منتشر خواهند کرد.

گرنزینیتس و بژیژنسکی Different Tales را به عنوان استودیویی معرفی می‌کنند که قرار است بازی‌هایی با تمرکز روی داستان‌سرایی بسازد؛ داستان‌های بازی‌های این استودیو به تجربیات انسانی خواهند پرداخت و بازیکنان می‌توانند آن‌ها را با ضرب آهنگ خاص خود تجربه کنند. در بازی Wanderlust: Travel Stories، بازیکنان کنترل پنج شخصیت را که در حال سفر کردن در شش قاره و بیست و یک کشور هستند، برعهده دارند. در مدت زمان این بازی که بیش از دوازده ساعت طول می‌کشد، بازیکنان می‌توانند شخصیت‌ها و دید آنان به دنیا را شکل دهند.

با هر یک از تصمیمات بازیکنان، حال و هوای شخصیت‌ها در طول بازی دستخوش تغییراتی می‌شود. حتی جنبه‌های مختلف زندگی واقعی شخصیت‌ها، برای مثال میزان بودجه‌ی سفر، می‌تواند روی روحیات و رفتار آنان تاثیرگذار باشد. در مجموع، حفظ سلامت جسمی و روانی هر یک از شخصیت‌ها برای به پایان رساندن داستان بازی امری حیاتی است. بژیژنسکی به این مسئله اشاره می‌کند که این علیرغم ارائه‌ی تصویری واقع گرایانه از استرس‌های سفر، اثری آرام بخش است. در ادامه وی می‌افزاید که در پایان داستان شخصیت‌ها، هر کدام از آنان از نظر درونی به فردی «غنی‌تر» تبدیل می‌شوند. گرنزینیتس نیز در رابطه با این بازی می‌گوید:

ده سال بعد از ملاقات من و یاتسک حین کار روی The Witcher، ما تصمیم گرفتیم که به روایت داستان‌هایی متفاوت بپردازیم؛ داستان‌هایی که ریشه در واقعیت دارند و روایتگر تجربیات مشترک انسانی‌اند. Wanderlust زاده‌ی عشق یاتسک به سفر و عشق من به داستان‌سرایی است. ما تصمیم گرفتیم چیزی متفاوت خلق کنیم؛ چیزی شبیه یک پل بین تجربیات واقعی و بازی. Wanderlust اثری است که باید با آغوش باز دریافت، تجربه و سپس احساس شود.

بازی Wanderlust: Travel Stories در تاریخ بیست و هشتم آگوست (ششم شهریور) از طریق Steam برای کامپیوتر (پی سی و مک) توسط ناشر Walkabout منتشر خواهد شد. تریلر منتشر شده از این بازی را در زیر تماشا کنید.

دانلود تریلر از آپارات


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده