نویسنده: روزبه حسینی
// چهار شنبه, ۱۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۵

بازی جدیدی از سری Mob Psycho 100 پاییز امسال منتشر خواهد شد

بازی جدید سری Mob Psycho 100 یک اثر نقش آفرینی نوبتی با داستانی جدید است. با ما همراه باشید

شرکت Crunchyroll به طور رسمی اعلام کرد که بازی جدیدی با اقتباس از انیمه‌ی Mob Psycho 100 در راه است. این بازی که Mob Psycho 100: Psychic Battle نام دارد، پاییز امسال برای اندروید و iOS عرضه خواهد شد و در نمایشگاه Anime Expo 2019 نیز برای نخستین بار قابل بازی خواهد بود.

طبق جدیدترین اخبار بازی موبایل، Crunchyroll این بازی را اثری نقش آفرینی نوبتی با داستانی جدید توصیف کرده است که به طرفداران اجازه‌ی تعامل و استفاده از حرکات ذهنی قدرتمند در کنار شخصیت محبوبشان از انیمه را می‌دهد. با وجود ارائه‌ی داستان جدید، بازی از همان عناصر اصلی فصل اول انیمه استفاده خواهد کرد و صداپیشه‌های انیمه نیز برای ایفای نقش در این اثر بازخواهند گشت.

بازی Mob Psycho 100

بازی Mob Psycho 100

بازی Mob Psycho 100

هفته‌ی گذشته، Crunchyroll اعلام کرد که داستان اصلی انیمه در قالب انیمه‌ای جدید با نام طویل Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip - A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul ادامه خواهد یافت که پیش نمایش آن برای تاریخ یک سپتامبر (۱۰ شهریور) و عرضه‌ی عمومی آن برای ۲۵ سپتامبر (۳ مهر) برنامه‌ریزی شده است.

این انیمه داستان موب، ریگن، دیمپل و سریزاوا را روایت می‌کند که به درخواستی مبنی بر کشف حقیقت حول شایعاتی که پیرامون یک مسافرخانه می‌چرخد،‌ پاسخ مثبت می‌دهند اما در میان راه ریگن و سریزاوا به خوابی عمیق فرو می‌روند و به جهانی موازی راه پیدا می‌کنند.

فصل اول انیمه‌ی Mob Psycho 100 توسط خالقان سریال One Punch Man ساخته شد و توانست یکی از محبوب‌ترین انیمه‌های سال ۲۰۱۷ لقب گیرد و Mob Psycho II نیز یکی از انیمه‌های مورد انتظار سال ۲۰۱۹ است. داستان کلی سری در مورد نوجوانی با لقب Mob است که در تلاش است تا میان زندگی روزانه‌ی دانش‌آموزی و فعالیت‌های بعد از مدرسه‌ی خود به عنوان فردی با قابلیت ذهنی بالا و تقریبا غیر قابل شکست، تعادل برقرار کند.

بازی موبایلی Mob Psycho 100: Psychic Battle، برای هر دو سیستم عامل iOS و اندروید در دسترس خواهد بود.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده