// سه شنبه, ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱

فصل نهم Fortnite احتمالا با ظاهر زمان آینده در دسترس قرار می‌گیرد

فصل پنجم Fortnite روز پنجشنبه در دسترس قرار می‌گیرد و احتمالا شاهد سلاح‌ها و کاراکترهای مدرن باشیم.

با اتمام هر فصل از بازی Fortnite، معمولا استودیو اپیک گیمز (Epic Games)، سازنده و ناشر فورتنایت، سعی می‌کند با انتشار تصاویر مختلف، اطلاعاتی را از فصل آینده در دسترس قرار دهد و مخاطبان را با حال‌وهوای محتویات بتل‌پس هم آشنا کند.

باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، حساب کاربری توییتر Fortnite، تصویری را پست کرده است که آن را در بالا تماشا می‌کنید. همچنین در توضیحات تصویر نوشته شده است که آینده، نامعلوم است. با دقت به تصویر منتشر شده، شاهد کاراکتری هستیم که ظاهری ربات شکل دارد و احتمال دارد فصل نهم با حال‌وهوای زمان آینده در دسترس کاربران قرار بگیرد. فصل هشتم ظاهر دزدان دریایی را در دسترس کاربران قرار داد و همچنین شاهد اضافه شدن آتش‌فشان به نقشه‌ی فورتنایت بودیم.

البته چند روز پیش یک رویداد کوچک برگزار شد که در جریان آن بازیکنان می‌توانستند تنها یکی از سلاح یا موارد حذف شده از فورتنایت را به بازی برگردانند. پس از آن شاهد فعال شدن آتش‌فشان بازی بودیم و دو منطقه‌ی Tilted Towers و Retail Row از بین رفتند. باید منتظر باشیم و ببینیم فصل نهم چه تغییرات دیگری را در نقشه‌ی بازی اعمال می‌کند و بتل‌پس فصل نهم هم چه محتویاتی را برای کاربران در نظر گرفته است.

آخرین سری از چالش‌های فصل هشتم هفته گذشته در دسترس کاربران قرار گرفت و چهارشنبه این هفته ۱۸ اردیبهشت (هشت مِی) فصل هشتم به اتمام می‌رسد. ازاین‌رو تنها تا پایان امشب فرصت دارید چالش‌های اورتایم را بگیرید و شکل دوم سه تن از کاراکترهای بازی را آزاد کنید. نظر شما کاربران زومجی چیست؟ فصل نهم فورتنایت با چه ظاهری در روز پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه (۹ مِی) در دسترس کاربران قرار می‌گیرد؟


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده