// سه شنبه, ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۱

رویداد Storm Rising بازی Overwatch امروز در دسترس قرار می‌گیرد

امروز مرحله آرکایو Storm Rising در دسترس کاربران بازی Overwatch قرار می‌گیرد و در خیابان‌های هاوانا مبارزه خواهند کرد.

یکی از رویدادهای جالب و سرگرم کننده بازی Overwatch که هرساله شرکت بلیزارد (Blizzard Entertainment)، سازنده و ناشر اورواچ، آن را در دسترس کاربارن خود قرار می‌دهد، Archive Mission است. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، امروز مرحله آرکایو جدید بازی Overwatch در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

کاربران بازی اورواچ می‌توانند از تاریخ ۲۷ فروردین ماه (۱۶ آوریل) تا تاریخ ۱۶ اردیبهشت ماه (۶ مه) مرحله آرکایو جدید اورواچ یعنی Storm Rising را تجربه کنند. همچنین یک تریلر هم از این مرحله منتشر شده است تا کاربران بیش‌ازپیش با حال‌وهوای آن آشنا شوند. در تریلر منتشر شده شاهد کاراکترهای گنجی، وینستون، تریسر و مرسی هستیم که در خیابان‌های هاوانا مبارزه می‌کنند. آن‌ها وظیفه دارند ماکسیمیلین، یکی از اعضای عالی رتبه گروه تیلون، را از بین ببرند.

نکته‌ی جالب ویدیو منتشر شده موتورسواری تریسر است و باید ببینیم آیا یک ویژگی جدید در جریان Storm Rising برای وی در نظر گرفته شده است یا خیر. درادامه مشخص شده است که بازیکنان می‌توانند آیتم‌های Archive Mission سال گذشته را هم دریافت کنند. به‌عبارتی بازیکنان اورواچ در این رویداد، علاوه‌بر آیتم‌های جدید، به ۱۰۰ آیتم قدیمی هم دسترسی خواهند داشت که شامل اسپری، ایموت، انیمیشن‌های بخش هایلایت و سایر موارد می‌شود.

درکنار تمامی این موارد می‌توان به پوسته‌های جدید بازی Overwatch هم اشاره کرد که بلیزارد در حساب کاربری توییتر خود، آن‌ها را به اشتراک گذاشته است. در ادامه می‌توانید تریلر مرحله آرکایو Storm Rising را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده