// چهار شنبه, ۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۲

آپدیت جدید COD: Black Ops 4 با محوریت نقشه زامبی Ancient Evil منتشر شد

به‌تازگی آپدیت جدید بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شده است و در جریان این به‌روزرسانی نقشه‌ی جدیدی به نام Ancient Evil به‌حالت زامبی اضافه شده است.

در گذشته اعلام شده بود که روز سه‌شنبه ششم فروردین ماه (۲۶ مارس) نقشه‌ی جدید حالت زامبی در دسترس کاربران Call of Duty: Black Ops 4 قرار خواهد گرفت. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، دیروز آپدیت این بازی در دسترس قرار گرفت و جدا از نقشه‌ی Ancient Evil، محتویات دیگری هم به COD: Black Ops 4 اضافه شده است.

علاوه بر نقشه جدید حالت زامبی، در آپدیت بازی Call of Duty: Black Ops 4 شاهد اضافه شدن سه آیتم جدید حالت بلک اوت هستیم. پس از این به‌روزرسانی بازیکنان می‌توانند از نارنجک Zero’s EMP، کمان Outrider’s Sparrow و سلاح Melee جدید بازی به‌نام Home Wrecker استفاده کنند. در این میان اشاره کنم که کمان ذکر شده از حالت چندنفره به بلک اوت اضافه شده است. از طریق نارنجک الکتریکی ذکر شده می‌توانید المان‌های الکتریکی محیط و سایر بازیکنان را از بین ببرید. این در حالی است که کمان Outrider’s Sparrow تنها از طریق Supply Dropها در دسترس است و Home Wrecker هم بازیکنان را تنها با یک ضربه از بین می‌برد.

استودیو تری آرک (Treyarch)، سازنده بازی Call of Duty: Black Ops 4، در جریان انتشار جزئیات این آپدیت، اعلام کرده است که حالت Barebones هم به‌بخش چندنفره‌ی بازی اضافه شده است. در این حالت بازیکنان نمی‌توانند از ویژگی‌های مدرن بازی نظیر مهارت‌های اسپشالیست‌های بازی استفاده کنند و باید به‌همان روش سنتی و قدیمی این مجموعه دشمنان خود را از بین ببرند.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده