// سه شنبه, ۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱

حالت فایر استورم بازی Battlefiled V در دسترس قرار گرفت

هم‌اکنون حالت بتل رویال بازی Battlefield V با نام فایر استورم در دسترس قرار گرفته است و مخاطبان می‌توانند این بازی را با ۵۰ درصد تخفیف خریداری کنند.

بتل رویال ترند این روزهای صنعت بازی‌سازی است و تقریبا وارد اکثر بازی‌های آنلاین شده است. در گذشته اعلام شده بود که در ماه مارس، حالت بتل رویال بازی Battlefield V یا همان فایر استورم در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، کاربران بتلفیلد 5 روی کامپیوتر، پلی‌ استیشن 4 و ایکس‌ باکس وان می‌توانند حالت فایر استورم را تجربه کنند.

همچنین بازی Battlefield V هم با تخفیف پنجاه درصدی به‌فروش می‌رسد. آن دسته از گیمرهایی که هنوز موفق به‌خرید بتلفیلد V نشده‌اند، می‌توانند نسخه معمولی را با قیمت ۳۰ دلار و نسخه‌ی دیلاکس را با قیمت ۴۰ دلار خریداری کنند. نسخه‌ی دیلاکس بازی Battlefield V دارای Assignmentهای مخصوص، پنج مجموعه لباس Paratrooper و بیست Airlifts هفتگی با آیتم‌های شخصی‌سازی است. نسخه دیلاکس شامل مزیت‌هایی برای کاربران پی سی حالت بتل رویال بتلفیلد V هم می‌‌شود که از میان آن می‌توان به ست رنجر فایر و دسترسی فوری به سلاح‌های Battlefield 1 اشاره کرد.

در فایر استورم بازیکنان در نقشه‌ی Halvøy رها می‌شوند که ۱۰ برابر بزرگ‌تر از نقشه Hamada، بزرگ‌ترین نقشه Battlefield V، است. در این حالت ۶۴ بازیکن به‌صورت تک‌نفره، یا در قالب تیم‌های دونفره و چهارنفره با یکدیگر برای کسب مقام اول رقابت می‌کنند. همچنین یک حلقه‌های آتش، نقش دایره معروف بازی های بتل رویال را ایفا می‌کند. بازیکنان اگر در این حلقه آتش گرفتار شوند، به‌تدریج می‌سوزند. در فایر استورم ۱۷ وسیله نقلیه مختلف از جمله هلیکوپتر و تانک برای بازیکنان در نظر گرفته شده است.

نظر شما کاربران زومجی در مورد حالت بتل رویال بازی Battlefield V چیست؟ آیا آن را تجربه کرده‌اید؟


منبع Battlefield V
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده