// سه شنبه, ۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۳

بازی Five Nights at Freddy’s VR: Help Wanted برای پلی استیشن VR معرفی شد

چندی قبل شایعاتی در مورد ساخت بازی Five Nights at Freddy’s VR: Help Wanted منتشر شده بود و حالا سونی در رویداد State of Play رسما از این بازی برای پلی‌استیشن وی آر رونمایی کرد.

در جریان اولین رویداد State of Play سونی از بازی Five Nights at Freddy’s VR: Help Wanted برای هدست واقعیت مجازی پلی استیشن VR رونمایی کرد. سری Five Nights at Freddy's به خاطر ترس‌های لحظه‌ای منحصربه‌فردی که دارند همواره در میان دوست‌داران سبک ترس از محبوبیت خاصی برخوردار بوده‌اند و با توجه به رویه کلی این سری و تریلر کوتاهی که از Five Nights at Freddy’s VR: Help Wanted شاهد بودیم، تجربه این بازی روی پلی استیشن وی آر بسیار جالب توجه به نظر می‌رسد.

دانلود از آپارات

در شایعاتی که پیش از این پیرامون Five Nights at Freddy’s VR: Help Wanted منتشر شده بود، شاهد اشاراتی به وجود پازل‌هایی چالش برانگیز در بازی بودیم که ذهن بازیکنان را به خود درگیر خواهند کرد و ترس‌های ناگهانی بازی هم می‌توانند اغلب بازیکنان را بارها و بارها بترسانند و کنار هم قرار دادن این شایعات و حس و حال تجربه Five Nights at Freddy’s VR: Help Wanted در دنیای واقعیت مجازی، این بازی را به یکی از مورد انتظارترین آثار پلتفرم سونی در سال جاری تبدیل می‌کند.

این بازی ترسناک در بهار ۲۰۱۹ احتمالا به صورت انحصاری برای PSVR روانه بازار خواهد شد، اما ممکن است شاهد عرضه نسخه پی سی بازی هم باشیم.


منبع Twinfinite
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده