نویسنده: محسن وزیری
// یکشنبه, ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۰

فرانک میلر در حال کار بر روی قسمت سوم کمیک «شوالیه سیاه» است

شرکت دی‌سی به تازگی اعلام کرده دنباله‌ی سری «شوالیه‌ی سیاه» به قلم فرانک میلر تابستان امسال منتشر خواهد شد. نام فرانک میلر با بتمن گره خورده و بازگشت او به دی‌سی، خبر بسیاری خوبی برای طرفداران او است. با زومجی همراه باشید.

نویسنده‌ی کمیک 300 و چندین شماره از بتمن، برای پایان دادن به سری «شوالیه‌ی سیاه» به دی‌سی بازمی‌گردد. او همچنین این خبر را در حساب توییتر خود اعلام کرده‌است:

بتمن همیشه محبوب‌ترین قهرمان کتاب‌های کمیک برای من بوده و نوشتن دنباله‌ای برای شوالیه‌ی سیاه کار سختی است، اما ما تمام تلاشمان را می‌کنیم.

برایان آزارلو، نویسنده‌ی کمیک واندر وومن نیز در این شماره با میلر همکاری خواهد کرد. او در این باره می‌گوید:

همکاری با فرانک در شش ماه گذشته، تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای برای من بوده است. فکر می‌کنم ما داستانی حماسی روایت می‌کنیم که این شخصیت‌ها لیاقتش را دارند.

دن دیدیو و جیم لی، ناشران دی‌سی در این باره می‌گویند:

ما از بازگشت فرانک به دی‌سی برای نوشتن بتمن بسیار خوشحالیم. داستانی که او و برایان نوشته‌اند، پایانی شگفت‌انگیز و غرورآمیز بر این سری است که بر خواننده‌ها و نویسندگان بسیاری تأثیر گذاشته است.

جزئیات داستانی این شماره که The Dark Knight III: The Master Race نام دارد، هنوز مشخص نیست. این کمیک از پاییز امسال در هشت قسمت و هر ماه دو شماره منتشر خواهد شد.

منبع: Segment Next


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده