// دوشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰

بازی کراس فایر کلاسیک منتشر شد

اولین نسخه از بازی اکشن آنلاین و رایگان کراس‌فایر کلاسیک، ساعاتی پیش از طریق ‌سایت رسمی این بازی در ایران، برای اولین بار در جهان برای ویندوز منتشر شد.

بعد از رونمایی رسمی از بازی کراس فایر در روز پنجشنبه ۱۶ اسفند، ساعاتی پیش اولین نسخه از بازی اکشن آنلاین و رایگان کراس‌فایر کلاسیک، از طریق سایت رسمی این بازی در ایران منتشر شد.

کراس‌فایر کلاسیک، نسخه جدیدی از بازی چندنفره کراس‌فایر است که به زبان‌ فارسی بومی‌سازی شده و از سرورهای داخلی به جهت بهبود کیفیت تجربه کاربران استفاده می‌کند و با پیشرفت‌ گرافیکی قابل توجهی نیز همراه بوده است. علاوه بر این مدهای جدیدی، هم‌چون حالت سوم‌شخص بتل‌رویال نیز به بازی اضافه شده است.

پیش‌ثبت‌نام برای دریافت این بازی از بیش از یک ماه گذشته آغاز شده بود و استقبال گسترده کاربران باعث شد تا ناشرین بازی علاوه بر هدیه اولیه‌ای که برای کلیه کاربران پیش‌ثبت‌نام شده در نظر گرفته بودند، طی سه مرحله‌ جوایز جدید دیگری را نیز در ازای رسیدن به هزار، پنج‌هزار و ده‌هزار پیش‌ثبت‌نام به کلیه کاربران اعطا کنند. در نهایت و در آخرین ساعت پیش از انتشار بازی بیش از ۱۰ هزار و ۱۰۰ نفر برای دریافت این بازی پیش‌ثبت‌نام کرده بودند که در نوع خود حائز اهمیت است.

اولین نسخه‌ از بازی را هم‌اکنون می‌توانید از طریق وب سایت رسمی کراس فایر کلاسیک دریافت کنید. همچنین اطلاعات تکمیلی در خصوص سیستم مورد نیاز و حجم بازی نیز در سایت بازی ذکر شده است.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده