// یکشنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۱

بازی The Elder Scrolls: Blades دارای نسخه بتا خواهد بود

بتسدا اعلام کرده است که بتای خصوصی و نسخه دسترسی زودهنگام بازی The Elder Scrolls: Blades، پس از فصل بهار در دسترس کاربران قرار می‌گیرند.

در جریان نمایشگاه E3 2018 بود که بازی اندروید و آیفون The Elder Scrolls: Blades معرفی شد. پس از آن، اطلاعات مختلفی از بازی آیفون و اندروید The Elder Scrolls: Blades منتشر شد، اما آن‌طور که باید و شاید بازیکن را با فضا و ویژگی‌های بازی آشنا نمی‌کرد. حال با توجه به جدیدترین اخبار بازی، کمپانی بتسدا (Bethesda)، سازنده و ناشر بازی موبایل The Elder Scrolls: Blades، در وبسایت خود اعلام کرده است به‌زودی اخبار بیشتری حول این بازی در دسترس قرار می‌گیرد.

در واقع یک بتای خصوصی و نسخه دسترسی زودهنگام برای بازی در نظر گرفته شده است که در هر دو مورد، بازیکنان به‌تمامی محتویات The Elder Scrolls: Blades دسترسی خواهند داشت. متاسفانه تاریخ انتشار نسخه بتای خصوصی که تنها برای کاربران iOS  در دسترس قرار گرفته، اعلام نشده است، اما گفته شده است که قبل از نسخه Early Access عرضه می‌شود. از طرفی نسخه دسترسی پیش از موعد بازی The Elder Scrolls: Blades پس از فصل بهار در دسترس قرار می‌گیرد.

از این رو می‌توان انتظار داشت که بتای خصوصی بازی موبایل The Elder Scrolls: Blades در فصل بهار در دسترس قرار بگیرد. در این میان اشاره کنم که نسخه دسترسی زودهنگام بازی برای هر دو سیستم عامل iOS و اندروید عرضه می‌شود. همچنین در جریان بتای خصوصی و دسترسی زودهنگام The Elder Scrolls: Blades، تمامی پیشرفت‌ها و خریدهایی که انجام می‌دهید، به‌نسخه‌ی اصلی هم منتقل خواهند شد. در انتها با مراجعه به اینجا می‌توانید لیست گوشی‌های موبایلی را که از این بازی پشتیبانی می‌کنند، مشاهده کنید.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده