نویسنده: علی گودرزی
// شنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۱

شایعه: بازی The Last of Us Part 2 اکتبر 2019 عرضه خواهد شد

پوستری که یک خرده‌فروش اهل پرو از بازی The Last of Us Part 2 منتشر کرده، خاطرنشان می‌کند که بازی در ماه اکتبر ۲۰۱۹ (مهر-آبان ۹۸) منتشر خواهد شد.

بازی The Last of Us Part 2 یکی دیگر از آثار به‌شدت مورد انتظار صنعت بازی است که هنوز اطلاعات زیادی از آن در دسترس قرار ندارد. این بازی که سال ۲۰۱۶ با تریلری جذاب و هیجان‌انگیز به دنیا معرفی شد، تا به امروز با انتشار چند تریلر دیگر از جمله نمایشی نفس‌گیر در E3 2018، عطش بازیکنان و هوادارانش را بالا برده اما هنوز تاریخ انتشارش را سازنده آن یعنی استودیو ناتی داگ، مشخص نکرده است.

تا به امروز شایعات مختلفی پیرامون تاریخ انتشار بازی وجود داشت که یکی پس از دیگری از طرف سونی تکذیب شدند. حال به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی، یک خورده‌فروش اهل پرو که تشکیلات فروش بازی LawGamers را مدیریت می‌کند، یک پوستر تبلیغاتی از بازی منتشر کرده و در آن، تاریخ انتشار The Last of Us Part 2 را اکتبر ۲۰۱۹ (مهر-آبان ۹۸) اعلام کرده است. پیش از این هم گوستاوو سانتاولایا، آهنگ‌ساز محبوب این بازی، در یکی از کنسرت‌هایش اعلام کرد که ساخته‌ی جدید استودیو ناتی داگ یعنی دومین قسمت از بازی The Last of Us، به‌زودی منتشر خواهد شد.

The Last of Us Part 2

هنوز به این شایعه‌ی جدید واکنشی از طرف سونی یا ناتی‌داگ صورت نگرفته و فعلا باید صبر کنیم و ببینیم که آیا سازندگان بازی این شایعه را هم تکذیب می‌کنند یا بالاخره تاریخ عرضه اثرشان را اعلام خواهند کرد. عدم حضور سونی در E3 2019 هم از دیگر دلایلی است که زمان مشخص شدن تاریخ عرضه بازی را بیشتر از قبل در هاله‌ای از ابهام قرار داده و اصلا مشخص نیست که این اتفاق بالاخره چه زمانی خواهد افتاد.

بازی The Last of Us Part 2 در تاریخی نامشخص راهی پلی‌ استیشن 4 خواهد شد.


منبع GameFragger
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده