// جمعه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵

سپه‌ سالار، نامزد بخش مردمی هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران

سپه سالار، ساخته استودیو حسان، یک بازی رقابتی و استراتژی است که در جریان آن باید جدا از حمله سایر پایگاه‌ها، از پایگاه خودتان هم محافظت کنید.

تنها ۱۰ روز به اختتامیه هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران باقی مانده است و اکنون نوبت بازیکنان است تا با مراجعه به صفحه رای‌گیری بخش مردمی جشنواره هشتم، بازی‌های موردعلاقه خود در سه شاخه «بازی‌ مورد انتظار»، «بهترین بروزرسانی» و «بهترین بازی از نگاه مردم»‌ را انتخاب کنند. بازی سپه سالار، ساخته استودیوی حسان یکی از آثاری است که در زیرشاخه «بهترین بازی از نگاه مردم» نامزد دریافت جایزه شده است.

به‌گفته‌ی سازندگان، بازی سپه سالار یک بازی رقابتی و آنلاین برای کاربران موبایل است که با استفاده از المان‌های بازی‌های استراتژی، سعی دارند تجربه‌ای متفاوت و جذاب را در دسترس مخاطبان موبایل در ایران قرار دهد. در جریان این بازی بازیکنان از میان کاراکترهای متنوع و جالب بازی، کاراکتر مورد نظرشان را انتخاب می‌کنند و وارد بازی می‌شوند. حال باید با شخصی‌سازی و افزایش قدرت کاراکتر انتخابی خود به‌قلمرو یا پایگاه سایر بازیکنان حمله کنید و آن‌ها را از بین ببرید. البته در این میان باید حواس‌تان به‌ قلمرو خودتان هم باشد. از این رو مکانیزم‌ها و المان‌هایی برای بازیکنان در نظر گرفته شده است تا بتوانند از پایگاه‌شان دفاع کنند.

از دیگر ویژگی‌های بازی می‌توان به ‌موارد زیر اشاره کرد:

  • گیم پلی اکشن و پلتفرمر
  • شخصی‌سازی جزء به جزء لباس و زره کاراکتر
  • افزایش کارایی و قدرت کاراکتر با استفاده از آیتم‌های متنوع
  • ساخت قلمرو توسط کاربر با استفاده از المان‌های متنوع دفاعی و نقشه‌های مختلف بازی
  • پیاده‌سازی استراتژی های مختلف دفاعی در ساخت قلمرو برای مقابله با کاربران حرفه‌ای
  • به دست آوردن کارت‌های مختلف با باز کردن جعبه‌های مختلف به دست آمده از بازی
  • امکان ارتقاء تمام لباس‌ها، اسلحه‌ها، آیتم‌ها، نیروها و سازه‌های دفاعی، برج دفاعی و غول آخر قلمروتان
  • شرکت در تورنومنت ها و رویداد های متنوع بازی

در انتها می‌توانید تریلر معرفی این بازی به‌همراه تعدادی از تصاویر را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی بازی سپه سالار در وب‌سایت رسمی جشنواره، اطلاعات مربوط به آن را مشاهده کنید. علاوه‌بر این می‌توانید با ارسال عبارت IGF0012 به سامانه‌ی پیامکی 10008008800888 «سپهر سالار» را به‌عنوان بهترین بازی از نگاه مردم انتخاب کنید.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده