// چهار شنبه, ۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵

شاه دزد، نامزد بخش مردمی هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران

شاه دزد (Looters) اثری اکشن است که در هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی به عنوان نامزد بازی‌های مورد انتظار بخش مردمی رقابت می‌کند.

هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران امسال با تغییراتی گسترده به ویژه در جوایز همراه شده است و در کنار بخش‌های اصلی شاهد حضور بخش مردمی با سه زیر شاخه «بازی‌ مورد انتظار»، «بهترین بروزرسانی» و «بهترین بازی سال از نگاه مردم»‌ هستیم. یکی از نامزدهای شاخه بازی مورد انتظار در جشنواره هشتم اما بازی Looters (شاه دزد)‌، ساخته‌ استودیوی بازی سازی کاریزما است که پیش از این در جریان نمایشگاه TGC 2018 با آن آشنا شده بودیم.

در بازی شاه دزد در نقش یک غارت‌کننده به قلعه‌های پر از جادو و گنج سفر می‌کنید تا با عبور از موانع و عناصر دفاعی، تمام طلاها را از آن خود کنید. یکی از نکات مهم این اثر تعامل بازیکنان است که به لطف آنلاین بودن بازی در دسترس قرار دارد. به لطف بخش آنلاین می‌توانید به قلعه سایر بازیکنان هجوم ببرید و گنجینه‌ آن‌ها را سرقت کنید. از طرفی باید با قرار دادن تله‌ها و موانع، از گنجینه‌های خود در برابر هجوم سایر بازیکنان نیز دفاع کنید تا شرایط برای دزدیدن گنجینه‌ها سخت شود. شما در Looters توانایی ساخت و طراحی سیستم دفاعی قلعه خود را دارید تا با وسوسه کردن سایر بازیکنان آنها را به سمت قلعه بکشانید. یکی از ویژگی‌های ساخته‌ی کاریزما امکان استفاده از جادوهای قدرتمند برای بهبود دفاع است تا با گیر انداختن سایر بازیکنان، طلاهای آنها را از آن خود کنید. بازی شاه دزد اکنون مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد. در ادامه می‌توانید تریلر گیم پلی شاه دزد را تماشا و دانلود کنید:

دانلود از آپارات

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی بازی شاه دزد در وب‌سایت رسمی جشنواره، اطلاعات مربوط به آن را مشاهده کنید. علاوه بر این می‌توانید با ارسال عبارت IGF0065 به سامانه‌ی پیامکی 10008008800888 «شاه دزد» را به‌عنوان مورد انتظارترین بازی سال انتخاب کنید.

درصورتی که بازی شما نیز در بخش مردمی جشنواره هشتم حضور دارد، لطفا پرس کیت خود را به ایمیل meysam[at]zoomg.ir ارسال کنید.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده