نویسنده: آریا بهپور
// پنجشنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۵

دنباله معنوی بازی Burnout با نام Dangerous Driving به زودی منتشر می‌شود

بازی Dangerous Driving توسط تعدادی از اعضای سابق استودیو Criterion Games تولید شده است و در ماه آوریل عرضه خواهد شد.

هرچند استودیو کرایتریون (Criterion Games) کار خود را از اواسط دهه ۹۰ میلادی شروع کرد، ولی این استودیو را بیش از هر چیز با سری بازی‌های Burnout می‌شناسیم؛ بازی‌هایی که سبک ریسینگ را با تحولی بزرگ همراه کردند و جذابیت زیادی به آن دادند. ولی بعد از عرضه Burnout Paradise عمر این سری تقریباً به پایان رسید و تنها یک نسخه دانلودی و جانبی با عنوان Burnout Crash از آن منتشر شد و پس از آن الکترونیک آرتز به سمت تولید نسخه‌های جدید Need for Speed با کمک کرایتریون رفت. همین قضیه هم یکی از دلایل جدایی موسسان استودیو از آن بود و الکس وارد و فیونا اسپری استودیوی جدید خود را تحت عنوان Three Fields Entertainment تأسیس کردند که اکنون فاصله کمی تا انتشار جدیدترین بازی ریسینگ خود دارد.

بازی Dangerous Driving اولین محصول این استودیو نیست و پیش از آن شاهد تولید آثاری چون Lethal VR ،Dangerous Golf و دو نسخه از Danger Zone از آن‌ها بودیم، ولی بازی جدید استودیو که باز هم از پیشوند «خطرناک» استفاده می‌کند، می‌تواند هدیه‌ای جذاب برای طرفداران Burnout باشد.

دانلود ویدیو از آپارات

تنها یک نگاه به تریلر Dangerous Driving کافی است تا متوجه شباهت‌های بسیار زیاد بازی به Burnout شویم؛ از لحظات مهیج برخورد با سایر ماشین‌ها و ایجاد تصادف‌های عظیم و Takedownها تا نوع دوربین و تصاویر بعد از تصادف و حتی نوشته‌ها و علائم بازی. این محصول Three Fields Entertainment به بازیکن‌ها اجازه ایفای نقش پلیس را هم می‌دهد تا علاقمندان این کار بتوانند به تعقیب و گریز رانندگان خلافکار بپردازند.

در کنار بخش‌ آنلاین، بخش‌های آفلاینی هم برای بازی در نظر گرفته شده است که شامل هشت زیرمجموعه می‌شود و در مجموع هم ۳۰ مسیر مختلف در قالب هفت منطقه برای بازی طراحی شده است.

بازی Dangerous Driving در تاریخ ۹ آوریل امسال (۲۰ فروردین ۱۳۹۸) توسط Maximum Games برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر خواهد شد و می‌توانید نسخه دیجیتالی بازی را با قیمت ۲۹.۹۹ دلار تهیه کنید و نسخه فیزیکی هم ۳۹.۹۹ دلار قیمت خواهد داشت که البته بازی Danger Zone 2 هم همراه نسخه فیزیکی عرضه می‌شود. در این میان نسخه کامپیوتر بازی مثل بعضی از آثار دیگر به انحصار فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) درآمده است و علاقمندان تنها می‌توانند از این طریق بازی را تهیه کنند.


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده