// سه شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۶

CoD: Black Ops 4 به‌زودی آخرین محتویات فصل Operation: Absolute Zero را دریافت می‌کند

Call of Duty Black Ops 4 به زودی آخرین محتواهای این فصلش را دریافت می‌کند که شامل XP دوبرابر و حالت‌ جدیدی برای بازی خواهد بود.

اگرچه تنها یک هفته با یکی از بزرگ‌ترین بروزرسانی‌‌های بازی CoD: Black Ops 4 و بخش بتل رویال آن یعنی Blackout فاصله داریم، هنوز هم محتواهایی قبل از شروع فصل جدید بازی منتشر می‌شوند. به‌زودی استودیوی تری‌آرک (Treyarch) به Operation: Absolute Zero پایان می‌دهد و در روزهای پایانی آن یک حالت جدید برای بازی، همراه با XP دو برابر برای آخر هفته و موارد بیشتری ارائه خواهد داد.

برای شروع کار، استودیوی سازنده یک حالت جدید و کاملاً متفاوت از تیم دث‌مچ، به نام Arms Race Team Deathmatch را به بخش چندنفره معمولی بازی اضافه خواهد کرد. در این حالت بازیکنان به لطف امتیاز بیشتری که برای هر Kill به دست می‌‎آورند (امتیازها از ۱۰۰ به ۱۵۰ افزایش خواهند یافت) می‌توانند خیلی زودتر به Scorestreak برسند. چنین چیزی به این معنا است که هر رقابت با کلی Scorestreak کوچک و بزرگ همراه خواهد بود که اگر در بازی به خوبی متعادل شده باشند، هیجان زیادی را منتقل می‌کنند.

به علاوه بخش Blackout نیز بار دیگر میزبان Close Quarters Frenzy خواهد بود؛ حالتی که اولین بار در بتای بازی معرفی شد. اگر نمی‌دانید، باید گفت که در این حالت تنها سلاح‌هایی با برد مسافتی کوتاه مثل شاتگان، SMGها، سلاح‌های کمری، چاقوی جنگی و (با این که جزو دسته‌های برد مسافتی کم محسوب نمی‌شوند) لانچرها یا پرتاب‌کننده‌‎ها اسپان می‌شوند. در ضمن به خاطر داشته باشید که میزان سرعت حرکت‌های سقوطی (Collapse Moves) افزایش می‌یابد؛ پس مراقبشان باشید.

تکمیل کننده این محتوا بار دیگر یک حالت XP دوبرابر است؛ البته با اندکی تفاوت! برخلاف دیگر آخرهفته‌ها که یک حالت خاص XP اضافه دریافت می‌کرد، در این آخر هفته برای هر کسی و در هر حالتی از بازی چیز به دردبخوری پیدا می‌شود. برای Multiplayer ،Zombies و Blackout یا XP دوبرابر یا «مریت» دوبرابر در نظر گرفته شده که از جمعه تا دوشنبه و روز قبل از فصل جدید ادامه خواهند داشت.

البته تری‌آرک در همین پست تأیید کرد که طرفداران، این هفته از جزئیات بیشتری در رابطه با محتوای فصل بعدی مطلع خواهند شد. استودیوی سازنده بازی ساعاتی قبل با یک طرح در صفحه توییترش که جای احتمالی محتوای جدید را نمایش می‌داد، به شکل رسمی از آپدیت جدید خبر داد.

Call of Duty: Black Ops 4 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی در دسترس است.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده