نویسنده: افشین پیروزی
// سه شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۱

مسابقه مردمی هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران آغاز شد

مسابقه مردمی هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران آغاز شده و علاقه‌مندان تا ۱۰ اسفند، فرصت دارند تا در سه بخش آثار منتخب‌شان را انتخاب کنند. 

طبق اعلام بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مسابقه مردمی هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران از روز هفدهم بهمن ماه آغاز شده و تا ۱۰ اسفند ادامه دارد. در این مسابقه، علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی برای نخستین بار علاوه بر انتخاب برترین بازی سال، می‌توانند به بهترین به‌روزرسانی و مورد انتظارترین بازی نیز رای دهند. در بخش بهترین بازی سال، به مانند سابق بازی‌هایی که در بخش اصلی جشنواره شرکت کرده‌اند، معرفی شده و کاربران می‌توانند به یک بازی رای دهند. همچنین در بخش بهترین به روز رسانی، بازی‌های قدیمی که در سال اخیر یک به روز رسانی قابل توجه داشته‌اند حضور یافته و با رای مردم، بهترین آپدیت سال انتخاب می‌شود.

در بخش موردانتظارترین بازی هم ویدیویی‌هایی از پروژه‌های آینده بازی‌سازان کشورمان به نمایش درآمده و کاربران می‌توانند یکی از این موارد را به عنوان بازی که انتظار انتشار آن را می‌کشند انتخاب کنند. برای تماشای ویدیوهای مربوط به نامزدهای این بخش می‌توانید به نشانی https://www.aparat.com/r/IranGameFestival مراجعه کنید.

جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران

دستورالعمل رای‌دهی به هر بازی به این ترتیب است:

1- به قسمت رای‌گیری آثار به نشانی https://irangamefestival.ir/poll مراجعه کرده و از میان سه بخش بهترین به‌روز رسانی، بهترین بازی و موردانتظارترین بازی، یکی را برای رای دادن انتخاب کنید.

2- در بخش بعدی بازی‌های شرکت کننده در هر بخش را مشاهده می‌کنید. همچنین می‌توانید با کلیک روی هر بازی پروفایل معرفی آن را مشاهده کنید.

3- بازی موردنظرتان را انتخاب کرده و روی گزینه «به من رای بده» کلیک کنید. پنجره‌ای باز شده و در آن کد مخصوص بازی نمایش داده می‌شود که آن را باید به شماره پیامک 10008008800888 ارسال کنید. اما لازم به تایپ کد و تلفن نیست. کافی است روی گزینه ارسال با اندروید یا ارسال با iOS کلیک کرده و یا QR Code آن را اسکن کنید تا همه اطلاعات مدنظر برای شما آماده شده و تنها با زدن گزینه ارسال پیامک روی موبایل خود به بازی مورد نظرتان رای دهید.

براساس این گزارش رای‌گیری بخش مردمی جشنواره امسال تنها به صورت پیامکی خواهد بود. همچنین هر شماره تلفن در هر یک از سه بخش مسابقه تنها یک بار فرصت رای‌ دادن خواهد داشت و این رای غیرقابل تغییر است. بنابراین هرچندباری که از یک شماره تلفن یکتا پیامک ارسال شود، در نهایت تنها نخستین رای ارسال شده مدنظر قرار خواهد گرفت.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده