// یکشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۹

شروع ثبت‌نام دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور بازی CSGO به میزبانی یزد

ثبت‌نام مسابقات قهرمانی کشور در بازی Counter Strike: Global Offensive که با نام «دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور - یزد ۹۷» شناخته می‌شود، شروع شد.

ثبت‌نام دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور در بازی Counter Strike: Global Offensive شروع شد. طبق اعلامیه‌ای که شب گذشته توسط انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک کشور منتشر شد، قرار است قبل از اتمام سال ۹۷ رویدادی کشوری را در رشته کانتر استرایک شاهد باشیم. طبق متن منتشر شده، این رویداد، ملاک تعیین رتبه‌بندی (Seed) مسابقات آینده و همچنین مسابقات انتخابی تیم ملی است. نکته مهم‌تر اینکه تیم‌هایی در رتبه‌بندی در نظر گرفته می‌شوند که ترکیب اصلی خود را با حداکثر یک تغییر، برای مسابقات آتی حفظ کنند (ترکیب تیم همان ترکیبی باشد که در این مسابقات شرکت می‌کند).

«دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور - یزد ۹۷» در دو مرحله آنلاین و آفلاین پیگیری خواهد شد که در مرحله اول چهار تیم برتر جواز حضور در مرحله دوم را کسب خواهند کرد. مرحله دوم مسابقات به صورت حضوری (LAN) در مجموعه PS Arena شهر یزد برگزار می‌شود که با اسکان رایگان چهار تیم برتر مرحله اول به مدت یک شب و سه وعده غذایی (شام شب قبل و صبحانه و نهار روز برگزاری مرحله اصلی) همراه است. به مقام‌آورندگان رتبه‌های اول تا سوم این دوره از مسابقات، علاوه بر گردن‌آویز (مدال) قهرمانی، حکم‌قهرمانی مسابقات قهرمانی کشور نیز اهداء خواهد شد.

PS Arena مسابقات کشوری CSGO انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک

ثبت‌نام در رویداد رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند از همین لحظه با مراجعه به سایت رسمی انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک جهت شرکت در مسابقات CS:GO اقدام کنند. آخرین مهلت ثبت‌نام در رویداد، ۳۰ بهمن ماه خواهد بود. قرعه‌کشی مرحله اول (آنلاین) در روز پنج‌شنبه مورخ دوم اسفند ۱۳۹۷ انجام خواهد شد و تیم‌ها بایستی از روز جمعه سوم اسفند با رقبای خود روبه‌رو شوند. در نهایت چهار تیم راه یافته به مرحله اصلی بایستی از روز جمعه هفدهم اسفند در محل برگزاری مرحله اصلی مسابقات در شهر یزد حضور یابند و قهرمان کشور را در بازی Counter Strike: Global Offensive مشخص کنند.


منبع Ie-sports.ir
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده