نویسنده: علی گودرزی
// شنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۵

بازی Crackdown 3 احتمالا دو لیست اچیومنت مختلف خواهد داشت

با توجه به انتشار بازی Crackdown 3 در دو حالت جداگانه، احتمالا این بازی دو لیست اچیومنت مختلف برای هرکدام از این بخش‌ها خواهد داشت.

در جریان آخرین اخبار بازی، یک‌سری بلاگ استخراج‌کننده‌ی داده، اطلاعاتی جدید از بازی Crackdown 3 منتشر کرده‌اند. این اطلاعات مشخص می‌کنند که بازی قرار است در دو بخش مختلف و کاملا جدا، یکی بخش چندنفره‌ی پنج در مقابل پنج Wrecking Zone و دیگری کمپین داستانی، در دسترس بازیکنان قرار بگیرد. بازیکنان باید این دو بخش را یکی پس از دیگری دریافت کنند و نکته‌ی مهم این است که هرکدام از این بخش‌ها احتمالا لیست اچیومنت به‌خصوص خود را دارا خواهد بود.

Crackdown 3

اگر این احتمال درست باشد و هر کدام از این دو بخش، لیست تروفی به‌خصوص خودشان را که هرکدام ۱۰۰۰ امتیاز Gamerscore دارد داشته باشند، بازی Crackdown 3 به اولین بازی تاریخ ایکس باکس تبدیل می‌شود که با ۲ هزار گیمراسکور در زمان عرضه، در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. حتی بازی‌هایی مثل Halo: The Master Chief Collection و Rare Replay که چند بازی را یک‌جا در دسترس بازیکنان قرار می‌دادند، چنین گیمراسکوری را در دسترس بازیکنان خود در زمان عرضه‌شان قرار نداده بودند.

تمامی مواردی که ذکر شد هنوز در مرحله‌ی حدس و گمان هستند و فعلا برای روشن شدن موضوع باید صبر کنیم. بازی Crackdown 3 در تاریخ ۲۶ بهمن راهی ایکس باکس وان و ویندوز 10 خواهد شد. این بازی در زمان عرضه‌اش از سرویس Xbox Game Pass قابل دریافت خواهد بود.


منبع Destructoid
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده