// جمعه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۴

بازی Final Fantasy VII به زودی برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

نینتندو با انتشار ویدیویی تایید کرد بازی Final Fantasy VII «به زودی» برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

اسکوئر انیکس در اواخر سال ۲۰۱۸ اعلام کرد قصد دارد پلتفرم‌های مقصد سری فاینال فانتزی را گسترش دهد و در همین راستا بازسازی چند نسخه از این مجموعه را برای نینتندو سوییچ تایید کرد. در ۲۷ فروردین ماه سال آینده Final Fantasy X/X-2 HD به نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان خواهد آمد، اما تا به امروز تاریخ انتشار دقیقی برای پورت سوییچ بازی Final Fantasy VII اعلام نشده است ولی نینتندو پس از انتشار ویدیو تبلیغاتی زیر، در توضیحات آن نوشت که «به زودی» این بازی برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

دانلود از آپارات

تقریبا ۲۲ سال پیش Final Fantasy 7 برای پلی استیشن 1 عرضه شد و به همین خاطر تجربه دوباره این اثر با بهبودهای بصری روی کنسول هیبریدی نینتندو برای بسیاری از دوست‌داران مجموعه Final Fantasy لذت بخش است. علاوه بر این بازی و Final Fantasy X/X-2 HD اسکوئر انیکس قصد دارد در اردیبهشت ماه Final Fantasy XII The Zodiac Age و در تاریخی نامشخص Final Fantasy IX را برای نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان عرضه کند.

آیا شما قصد دارید نسخه‌های بازسازی شده از سری Final Fantasy را تهیه کنید یا ترجیح می‌دهید به سراغ خرید و تجربه بازی‌های جدید یا حداقل جدیدترین نسخه این مجموعه یعنی Final Fantasy XV بروید؟


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده