// پنجشنبه, ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۷

پخش زنده Mortal Kombat 11 به دلیل دمای «زیر صفر» تأخیر خورد

پخش زنده Kombat Kast بازی Mortal Kombat 11 که برای روز گذشته برنامه‌ریزی شده بود به دلیل دمای پایین هوا، توسط ندررلم به تعویق افتاد.

کسانی که در بخش‌های غربی ایالات متحده زندگی می‌کنند، احتمالاً با جبهه هوای سردی که طی چند روز اخیر این مناطق را فرا گرفته، ناآشنا نیستند. دمای هوای در ایالاتی چون شیکاگو و مینسوتا به پایین‌ترین درجه ممکن و حتی به ۵۰ درجه زیر صفر رسیده است. پس می‌توانید حدس بزنید که هوا چقدر باید سرد شده باشد.

به دلیل این کاهش دما، استودیوی ندررلم (NetherRealm) واقع در شهر شیکاگوی ایالت ایلینوی، پخش زنده بازی Mortal Kombat 11 را که قرار بود دیروز باشد کنسل کرد. طی اولین بیانیه در رونمایی رسمی مورتال کامبت 11 که اوایل این ماه میلادی صورت گرفت، گفته شد که پیش نمایش بعدی آن‌ها از بازی در ۳۰ ژانویه (۱۰ بهمن) خواهد بود. ظاهراً به دلیل دمای هوا، ندررلم کل شرکت را برای سلامتی کارمندانش تعطیل کرد.

خوشبختانه تاریخ جدید Kombat Kast برای سه‌شنبه بعد و تاریخ ۵ فوریه، ساعت ۴ بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد چهارشنبه ۱۷ بهمن) برنامه‌ریزی شده است. این همان روزی است که قرار بود موارد بیشتری از MK11 را در آخرین نسخه مایکروسافت از Inside Xbox شاهد باشیم. بنابراین هفته بعد کلی اطلاعات جدید از بازی منتشر خواهد شد.

Mortal Kombat 11 برای انتشار در بهار امسال روی پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پی سی و سوییچ برنامه‌ریزی شده است. البته نسخه سوییچ بازی ممکن است تا ماه می برای انتشار در بریتانیا به تعویق بیفتد.

سلامت تیم برای ما اهمیت زیادی دارد. با توجه به طوفان خطرناکی که در راه است، تصمیم گرفتیم تاریخ Kombat Kast را به سه‌شنبه، ۵ فوریه تغییر دهیم. از درک شما متشکریم.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده