// شنبه, ۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۷

بازی The Jackbox Party Pack را به رایگان از فروشگاه Epic Games دریافت کنید

بازی The Jackbox Party Pack برای مدت محدودی در فروشگاه Epic Games رایگان شد.

مدتی می‌شود که استودیوی Epic Games، فروشگاه مخصوص خود را برای فروش بازی‌ها به راه انداخته است. Epic Games Store نامی است که استودیوی اپیک گیمز برای فروشگاه خود انتخاب کرده و قول داده است تا هر دو هفته، یک بازی را به صورت رایگان در دسترس عموم قرار دهد. حال به رسم هفته‌های گذشته، این هفته بازی The Jackbox Party Pack برای پلتفرم ویندوز رایگان شده است. این بازی برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان، اندروید و مک هم در دسترس است اما رایگان نیست.

این بازی به صورت محدود در فروشگاه اپیک گیمز رایگان شده است و شما مدت محدودی فرصت دارید تا بازی را دریافت کنید و آن را برای همیشه داشته باشید. پس فرصت را از دست ندهید و بازی The Jackbox Party Pack را دریافت کنید.

این بازی قسمت اول از همین مجموعه بازی به‌شمار می‌آید. بازی The Jackbox Party Pack در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و موفقیت بزرگی کسب کرد و همین باعث شد تا چهار نسخه‌ی دیگر از این بازی ساخته شود. آخرین نسخه از این بازی با نام The Jackbox Party Pack 5، در تاریخ ۲۵ مهر (۱۷ اکتبر ۲۰۱۸) منتشر شد.

بازی The Jackbox Party Pack، یک بازی گروهی است که می‌توانید همراه خانواده و دوستانتان آن را بازی کنید. این نسخه از بازی شامل پنج مینی‌گیم است؛ You Don't Know Jack 2015، Fibagge XL، Drawful، Word Spud و Lie Spotter بازی‌هایی هستند که در این بازی وجود دارند.

این بازی قیمتی معادل ۲۴.۹۹ دلار دارد. شما می‌توانید این بازی را از طریق این لینک دریافت کنید.


منبع DualSHOCKERS
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده