نویسنده: آراییس نظریان
// پنجشنبه, ۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۶

بازی QubeTown در سبک کشاورزی برای آیفون و اندروید منتشر شد

بازی QubeTown با الهام از Stardew Valley در سبک کشاورزی برای پلتفرم‌های اندروید و آیفون منتشر شد و به رایگان در اختیار کاربران موبایل قرار گرفت.

اگر از علاقه‌مندان بازی‌های کشاوزی هستید و تمایل دارید که این نوع بازی‌ها را روی دستگاه‌های موبایل‌تان تجربه کنید این اخبار بازی موبایل می‌تواند نظر شما را جلب کند. استودیو وب ذِن (WebZen) با الهام از اثر محبوب Stardew Valley بازی QubeTown را در همان سبک در اختیار کاربران موبایل قرار داده است.

همانند بازی‌های هم‌سبک، کاربران در QubeTown مزرعه خود را در بازی توسعه می‌دهند و شروع به پرورش محصولات زراعی خود می‌کنند. در آن سو حیوانات نیز نقش مهمی در این بازی ایفا می‌کنند و کاربران باید از آنها نگهداری و یک روند دامپروری را نیز تجربه کنند. پس از آن، کاربران محصولات را به فروش می‌رسانند و با درآمد کسب شده، مزرعه خود را گسترش می‌دهند.

با توجه به اینکه اهالی روستا به محصولات لبنی و موارد مشابه نیاز دارند شما باید در این راستا نیز فعالیت خود را گسترش دهید و با تاسیس فروشگاه‌ها به درخوا‌ست‌های آنها رسیدگی کنید. پختن نان و دسر‌های مختلف به شما کمک می‌کند که درآمد خود را افزایش دهید.

یکی دیگر از موارد جالبی که در این بازی دیده می‌شود مربوط به قابلیت شخصی سازی مزرعه کاربران است. بازیکنان می‌توانند با مجسمه‌ها و دیگر آیتم‌های تزئينی، مزرعه خود را آرایش کنند و یک جلوه زیبا به آن ببخشند. گفتنی است که این موضوع تنها مختص مزرعه نمی‌شود و کاربران حتی می‌توانند کاراکترهای خود را نیز با پوشش‌های جالب شخصی سازی کنند و ظاهر زیبای خود را به رخ دیگر کاربران بکشند.

qubetown

در کنار روند همیشگی مزرعه داری و دامپروری، بازی QubeTown ماموریت‌هایی را نیز در دسترس کاربران قرار می‌دهد که بتواند بازی را از روند تکراری خارج کند. بازیکنان با جستجو در محیط‌های این بازی همچون غارها و کوهستان‌ها می‌توانند به جستجوی آیتم‌های کم‌یاب بروند. در آن سو بازی‌های کوچک یا به اصطلاح‌ مینی‌ گیم‌هایی نیز در بازی تعبیه شده است که کاربران می‌توانند با دوستانشان به تجربه آنها بپردازند.

بازی QubeTown در قالب یک محصول رایگان یا به اصطلاح Free to Play برای دستگاه‌های موبایل با سیستم عامل‌های اندروید و آیفون منتشر شده است. از آنجا که بازی مذکور به طور رایگان در دسترس است، این بازی از سیستم خرید‌های درون برنامه‌ای برای آیتم‌های تزئينی بهره‌مند است. برای آشنایی بیشتر با این بازی در پایین می‌توانید نگاهی به ویدیو آن بیندازید و خود را با دنیای رنگارنگ و شاد آن آشنا کنید. همچنین کاربران از لینک‌هایی که در انتهای مطلب تعبیه شده است می‌توانند به فروشگاه موبایل خود مراجعه کنند و این بازی کشاورزی را دانلود کنند.

دانلود ویدیو از سایت آپارات

دانلود بازی QubeTown


منبع droidgamers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده