// سه شنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۸

CI Games شعبه جدید خود را با نام United Label تاسیس کرد

CI Games، سازنده‌ی بازی Sniper: Ghost Warrior 3، اقدام به تاسیس یک شعبه‌ی جدید برای انتشار بازی‌های مستقل کرد که United Label نام دارد.

تقریبا یک سال از کاهش تعداد کارکنان و کوچک شدن استودیو سی آی گیمز می‌گذرد که طبق جدیدترین اخبار بازی، این استودیو در اقدامی جالب یک شعبه‌ی جداگانه با نام United Label تاسیس کرده که وظیفه‌ی انتشار بازی‌های مستقل را دارا آست. همزمان با معرفی این استودیوی جدید توسط CI Games، چهار بازی مستقل و جدید نیز توسط این استودیو معرفی شده‌اند که قرار است همگی توسط CI Games و شعبه‌ی تازه تاسیسش منتشر شوند. اسامی این بازی‌ها شامل Röki ،Eldest Souls ،Tails of Iron و Horae هستند.

مدیر ارشد اجرایی CI Games این‌چنین عنوان داشته که آن‌ها با تاسیس استودیو United Label برای انتشار بازی‌های مستقل، این فرصت را پیدا کرده‌اند که بیش از پیش به گسترش توانایی‌هایشان در انتشار بازی‌های شرکت‌های توسعه دهنده‌ی با استعداد بپردازند. برای مثال می‌توان بازی Lord of the Fallen 2 را نام برد که توسط کمپانی Defiant Studios ساخته شده و قرار است توسط کمپانی CI Games منتشر شود. همانطور که مشخص است، این کمپانی در حال حاضر تمرکز خود را روی جذب بازی‌های توسعه دهندگان مستقل قرار داده تا بتواند با انتشار آثار آن‌ها، روابط خوب و بلندمدتی را با ایشان برقرار کند.

اگر بخواهیم در مورد این چهار بازی جدید صحبت کنیم، باید گفت که بازی Roki یک اثر ماجراجویی است که توسط استودیو Polygon Treehouse توسعه داده شده است. این بازی را می‌توان یک بازی با حس و حال خوب و پر طراوت دانست که به گفته‌ی استودیوی سازنده، همکاری آن‌ها با United Label این امکان را به ایشان داده که عضوی از یک تیم خلاق و پرتلاش باشند. تریلر بازی Röki را که قرار است در تاریخی نامشخص در سال جاری میلادی منتشر شود، در زیر مشاهده می‌کنید:

دانلود ویدیو از آپارات

اثر بعدی که قرار است توسط United Label منتشر شود، بازی Eldest Souls است که توسط کمپانی Fallen Flag توسعه داده شده و در سبک آر پی جی یا همان نقش آفرینی جریان دارد. موسس این کمپانی تازه تاسیس گفته که اگرچه این اولین بازی‌ای است که آن‌ها می‌سازند، اما تیم United Label به آن‌ها و ساخته‌شان از همان روز اول ارتباط ایمان داشته و آن را مناسب می‌داند و از آن‌ها تا رسیدن به اهدافمان پشتیبانی خواهد کرد. تریلر این بازی را نیز که قرار است در اواخر سال ۲۰۱۹ منتشر شود در زیر مشاهده می‌کنید:

دانلود ویدیو از آپارات

اثر بعدی بازی Tails of Iron است که یک بازی اکشن است و توسط کمپانی Odd Bug Studios ساخته شده که ساخت بازی‌ واقعیت مجازی The Lost Bear را برای هدست پلی استیشن VR در کارنامه‌ی خود دارد. این بازی شباهت زیادی با نسخه‌ی پیشین خود دارد؛ با این تفاوت که در این نسخه‌ی جدید شاهد خشونت بیشتری و همچنین یک‌سری حیوانات شبیه به انسان هستیم. یکی از مسئولان استودیو United Label که وظیفه‌ی انتشار بازی را بر عهده دارد، اینطور اظهار داشته که CI Games به آن‌ها این اجازه را داده که به عنوان یک استودیو، کار خود را سرعت ببخشند و برای رسیدن به یک نقطه و هدف مناسب در ابتدای انتشار بازی، طرح‌ریزی کنند. تریلر بازی Tails of Iron را که قرار است در سال ۲۰۲۰ منتشر شود در زیر مشاهده می‌کنید:

دانلود ویدیو از آپارات

سرانجام به چهارمین بازی می‌رسیم. بازی Horae که در سبک نقش آفرینی مبتنی بر نوبت (Turn Based) ساخته شده، توسط استودیو Lunaris Aris توسعه داده شده و قرار است در سال ۲۰۲۰ منتشر شود. این بازی نیز که در یک محیط آخرآلزمانی جریان دارد، توسط United Label منتشر خواهد شد. موسس شرکت سازنده‌ی این بازی در رابطه با همکاری خود با United Label این‌چنین گفته که خوشحال است که این شعبه از CI Games تلاش می‌کند به سمت بازی‌های مستقل بیاید و سبک‌های حال حاضر را توسعه و گسترش دهد و این دقیقا کاری است که یک کمپانی سازنده‌ی بازی‌های مستقل به دنبال آن است. تریلر این بازی را در زیر مشاهده می‌کنید که اگرچه یک تریلر سینمایی است، اما انیمیشن زیبایی را به نمایش می‌گذارد:

دانلود ویدیو از آپارات

با وجود مشکلاتی که در طول سال گذشته برای کمپانی CI Games به وجود آمد، اما این شرکت توانسته مجددا تمرکز خود را به دست آورد و با تاسیس United Label این بار تلاش خود را معطوف انتشار بازی‌های مستقل کند. ثمره‌ی این اقدام CI Games و تاسیس استودیو United Label را باید اواخر سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ و با انتشار این چهار بازی نظاره کرد.

نظر شما در مورد این اقدام CI Games چیست؟


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده