نویسنده: افشین پیروزی
// شنبه, ۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۸

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اخیرا تفاهم‌نامه‌ای با انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک وزارت ورزش‌وجوانان امضا کرده که به موجب آن دو نهاد در زمینه ورزش‌های الکترونیک همکاری خواهند داشت. 

چهارشنبه ۲۸ آذرماه تفاهم‌نامه‌ای میان بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک وزارت ورزش‌وجوانان با هدف همکاری مشترک در حوزه ورزش‌های الکترونیک امضا شد. به‌موجب این تفاهم‌نامه، دو طرف به منظور ایجاد هم‌افزایی، همکاری و هماهنگی در اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های دو جانبه در حوزه ورزش‌های الکترونیک برنامه‌های مشترک خواهند داشت. 

همکاری مشترک جهت ساماندهی و نظارت بر مسابقات حضوری و برخط، تقویت بانوان در حوزه ورزش‌های الکترونیک، مشارکت در برگزاری المپیاد دانشجویی و دانش‌آموزی ورزش‌های الکترونیک، تلاش برای رفع نیاز بازیکنان حرفه‌ای در ابعاد داخلی و بین‌المللی؛ چند نمونه از مفاد همکاری قید شده در این تفاهم‌نامه است.

این تفاهم‌نامه از لحظه امضا به مدت سه سال اعتبار دارد. گفتنی است به منظور برنامه‌ريزی، پيگيری و اجرای مفاد اين تفاهم‌نامه از سوی بنیاد و انجمن، یک کمیته راهبردی تشکیل خواهد شد. این کمیته با تشکیل کارگروه‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف ورزش‌های الکترونیک در جهت پیشروی موارد ذکر شده در تفاهم‌نامه قدم بر‌می‌دارد.

محمدکفاش یعقوبی به عنوان رییس انجمن ورزش‌های الکترونیک وزارت ورزش، حسن کریمی مدیرعامل و محمد حاجی میرزایی عضو هیئت مدیره بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای امضاکنندگان این تفاهم‌نامه بودند.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده