// جمعه, ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۳

بتای بازی Realm Royale بسته الحاقی Founder's Pack را به کنسول ها می‌آورد

با توجه به اخبار بازی Realm Royale، مشخص شد که نسخه‌ی بتای این اثر، بسته الحاقی Founder's Pack را برای بازیکنان کنسولی به همراه خواهد داشت.

استودیو Heroic Leap Games که توسط برخی از کارمندان سابق استودیو‌ های-رز تاسیس شده است، از زمان انتشار نسخه‌ی بتای محدود Realm Royale تقریبا در سکوت خبری فرو‌ رفت. حال این استودیو به بازیکنان پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان وعده داده است که بسته الحاقی Founder’s Pack را برای نسخه‌ی بتای بازی Realm Royale منتشر خواهد کرد.

این بسته الحاقی آیتم‌هایی تزئینی مانند مرغ‌های شخصی‌سازی شده، زین‌های مختلف که بسته به کنسول مقصد رنگ متفاوتی خواهند داشت (آبی در پلی استیشن 4 و سبز در ایکس باکس وان) و موارد دیگری از این دست را به بازی اضافه خواهد کرد. البته آیتم‌هایی جزئی مانند اسپری و آواتار جدید هم در این بسته الحاقی گنجانده شده است.

نسخه‌ی بتای بازی Realm Royale از قابلیت کراس پلی پشتیبانی می‌کند، اما در حال حاضر این ویژگی تنها برای بازیکنان پی سی و ایکس‌باکس وان در دسترس است و دارندگان پلی‌استیشن 4 فعلا قادر نیستند از این قابلیت استفاده کنند. Fortnite تنها اثری است که روی کنسول سونی از کراس پلی بهره می‌برد.

استودیو Heroic Leap Games علاوه‌بر انتشار این خبر، اعلام‌ کرد که در آینده باس فایت‌های PvE (بازیکنان علیه هیولاها) و ماموریت‌هایی جدید را به بازی اضافه خواهد کرد؛ با این حساب می‌توان نتیجه گرفت این اثر همانند دیگر بازی های بتل رویال به مرور زمان تکمیل خواهد شد.

امیدوار هستیم بازیکنان بیشتری بتوانند Realm Royale را تجریه کنند تا متوجه شباهت‌ها و تفاوت‌های این بازی با آثار هم‌سبک آن شوند. به نظر می‌رسد که استودیوی Heroic Leap Games هم همین عقیده را داشته باشد. بازیکنان می‌توانند با تهیه بسته الحاقی Founder’s Pack روی کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان، به نسخه‌ی بتای محدود این بازی دسترسی داشته باشند.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده