نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳

اولین تریلر گیم پلی بازی موبایل Gears POP! منتشر شد

استودیو کوالیشن تریلر جدیدی از بازی موبایل Gears POP! منتشر کرد که گیم‌پلی بازی را برای اولین بار در معرض نمایش قرار می‌دهد.

اوایل سال جاری میلادی کمپانی مایکروسافت و استودیو کوالیشن بسیاری از طرفداران را با معرفی بازی موبایل Gears POP! در نمایشگاه E3 2018 غافل‌گیر کردند. در این بازی که در دنیای Gears of War جریان دارد، شاهد عروسک‌های فانکو پاپ به عنوان شخصیت‌های اصلی بازی خواهیم بود.

حال و در تازه‌ترین اخبار بازی موبایل مطلع شدیم که اولین تریلر گیم‌پلی بازی Gears POP! منتشر شده است و نحوه انجام بازی را نشان می‌دهد. Gears POP یک بازی بازیکن در برابر بازیکن است که هر مسابقه آن سه دقیقه به طول می‌انجامد. به گفته تهیه‌کننده ارشد بازی، مواردی نظیر سنگر گرفتن، استفاده از سلاح‌های بزرگ و مواد منفجره‌ای که در بازی‌های اصلی مجموعه Gears of War شاهدشان بودیم و البته حضور کاراکترهای آشنای مجموعه باعث تمایز بازی Gears POP! با بازی‌های موبایل مشابه می‌شود.

تریلر تازه بازی پس از توضیح ویژگی‌های کلیدی به سراغ نمایش چگونگی انجام مسابقات Gears POP! می‌رود. با اینکه این بازی به هیچ عنوان بد به نظر نمی‌رسد، اما نمی‌توان آن را در ردیف بازی‌های موبایل مشابه قرار نداد. با اینکه بسیاری از طرفداران بی‌صبرانه منتظر تجربه بازی Gears POP! هستند، ولی این بازی به مانند هر بازی دیگری در این سبک است که خصوصیات ویژه مجموعه Gears of War در آن به چشم می‌خورد.

با این حال نمی‌توان تا انتشار بازی Gears POP! در سال ۲۰۱۹ به طور قطع درباره آن نظر داد. شما می‌توانید تریلر گیم‌پلی تازه بازی را در ادامه مشاهده کنید و نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

دانلود از وب‌سایت آپارات


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده