نویسنده: عارف حسین پور
// جمعه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۶

تماشا کنید: اطلاعات جدید از بازی بعدی مجموعه‌ی Overlord

استدیوی انگلیسی کدمسترز، ماه گذشته خبر از ساخت نسخه بعدی مجموعه‌ی پرطرفدار Overlord داد. این سازنده اخیرا با انتشار یک ویدئو اطلاعات تازه‌ای درباره‌ی قسمت سوم از این مجموعه‌ی اکشن ماجراجویی ارائه کرده است. برای اطلاع از جزییات خبر با زومجی همراه باشید.
در ویدئوی زیر نگاهی اجمالی به بازی‌های مجموعه‌ی Overlord شده است و در پایان آن دو عبارت "شیطان همیشه راهی پیدا می‌کند" و "ما برخواهیم گشت" نمایش داده می‌شوند. همچنین در این ویدئو به پشتیبانی بازی بعدی مجموعه از بخش همکاری چهارنفره اشاره شده و بخش کوتاهی از گیم‌پلی آن نیز در زمان ۲:۳۱ نمایش داده می‌شود. بر اساس این ویدئو، قسمت بعدی مجموعه‌ی Overlord یک بازی چهارنفره با نمای دید بالا به پایین است که با دو شماره قبلی سری (که از زاویه سوم شخص دنبال می‌شدند) تفاوت‌های زیادی خواهد داشت. البته این اولین بار نیست که بازی‌های مجموعه‌ی Overlord از سبکی متفاوت استفاده می‌کنند؛ Overlord: Minions نیز که در سال ۲۰۰۹ برای کنسول دستی 3DS عرضه شده بود، از زاویه‌ی دوربین بالا به پایین استفاده می‌کرد. در فوریه‌ی ۲۰۱۳، استدیوی Triumph، خالق مجموعه‌، اعلام کرده بود که در حال پیش‌تولید و آماده‌سازی طرح اولیه‌ی یک بازی است که طرفداران Overlord را هیجان‌زده خواهد کرد. البته در آن زمان، Triumph ترجیح داد که به دلیل تغییر نسل کنسول‌ها، انتشار بازی را به بعد موکول کند. اما حالا که پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان از آب و گل درآمده‌اند و روز به روز پیشرفت می‌کنند، به نظر می‌رسد که بهترین زمان برای انتشار بازی جدید مجموعه باشد. البته هنوز کدمسترز پلتفرم‌های مقصد این بازی را اعلام نکرده است.
ption id="attachment_29763" align="aligncenter" width="761"]اولین تصویر از گیم‌پلی بازی جدید مجموعه‌ی Overlord اولین تصویر از گیم‌پلی بازی جدید مجموعه‌ی Overlord
منبع: GameSpot


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده