// جمعه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۷

مجموعه Kingdoms of Amalur توسط کمپانی THQ Nordic خریداری شد

کمپانی THQ Nordic مجموعه Kingdoms of Amalur را از 38 استودیوز خریداری کرد.

با توجه به جدیدترین اخبار بازی، کمپانی THQ Nordic در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که مجموعه Kingdoms of Amalur و تمامی دارایی‌های 38 استودیوز را خریاری کرده است. کمپانی THQ Nordic در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد:

ما بسیار مفتخریم که اعلام کنیم THQ Nordic آی‌پی Kingdoms of Amalur و تمامی دارایی‌های 38 استودیوز را از آن‌ها خریداری کرده است.

این خبر، باعث خوشحالی تعداد زیادی از کاربران و هواداران بازی‌های نقش آفرینی شده است. در سال ۲۰۱۲ بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning روانه بازار شد و توانست نظر بسیاری از گیمرها و منتقدان را به خود جلب کند. با این حال 38 استودیوز، استودیو سازنده Kingdoms of Amalur: Reckoning در همان سال ورشکسته شد. پس از این رویداد 38 استودیوز در دادگاه ورشکستگی و SEC حضور یافت و در نهایت دارایی‌هایش به شرکت Rhode Island واگذار شد.

درواقع کمپانی THQ Nordic دارایی‌های 38 استودیوز را از Rhode Island خریداری کرده است که شامل مجموعه Kingdoms of Amalur نیز می‌شود. نکته جالب توجه و مرموزانه این است که 38 استودیوز غیر از Kingdoms of Amalur و Project Copernicus، چه دارایی‌های دیگری داشته است. با این حال امیدواریم هرچه زودتر نسخه‌ای جدید از مجموعه Kingdoms of Amalur تایید شود.

نظر شما کاربران زومجی در مورد این اقدام THQ Nordic چیست؟ آیا بازی Kingdoms of Amalur را تجربه کرده‌اید؟


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده