نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۲

اطلاعات جدیدی از بازی Spacelords منتشر شد

استودیوی مرکوری استیم اطلاعات بیشتری را از تغییرات بازی Raiders of the Broken Planet که به زودی با نام Spacelords بازنشر می‌شود، به اشتراک گذاشت.

در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که استودیو اسپانیایی MercurySteam اطلاعات جدیدی را از تغییرات بازی Raiders of the Broken Planet که به زودی با نام Spacelords بازنشر می‌شود، منتشر کرده است. شما می‌توانید این اطلاعات را در ادامه مشاهده کنید.

  • بازی Spacelords دارای چهار بخش کمپین است که تمام این کمپین‌ها به صورت رایگان در دسترس بازیکنان قرار خواهند گرفت.
  • استودیوی مرکوری استیم تعداد ۱۷ ماموریت، ۶۶ سلاح، ۱۷ کاراکتر قابل بازی و محتوایات تازه بیشتری را به بازی Spacelords اضافه کرده است که نسبت به بازی Raiders of the Broken Planet پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته است.
  • سیستم پیشرفت جدیدی برای بازی Spacelords خلق شده است که امکان دسترسی به کاراکترها، سلاح‌ها، ماموریت‌ها و کارت‌ها را برای بازیکنان فراهم می‌کند.
  • صفحه انتخاب ماموریت‌ها به بازی اضافه شده است که امکان دریافت پاداش‌هایی را که هر چند ساعت یک بار تعویض می‌شوند، برای کاربران مهیا می‌کند. حالت Cinema Mode نیز به بازی راه یافته است که به بازیکنان اجازه می‌دهد هر زمانی که می‌خواهند به تماشای کات‌سین‌ها بپردازند.
  • یک سیستم ساخت و ساز در بازی گنجانده شده است که امکان ساخت و بهبود سلاح‌ها را فراهم می‌کند.
  • استودیو مرکوری استیم سیستم پاداش بازی را بهبود بخشیده است که در حال حاضر بر اساس عملکرد بازیکنان در بازی عمل می‌کند.
  • بخش ویدیوهای آموزشی به بازی اضافه شده است که امکان یادگیری مکانیک‌های بازی را برای بازیکنان تازه وارد فراهم می‌کند و این دسته از بازیکنان می‌توانند به وسیله تماشای مسابقات افراد حرفه‌ای تجربیات زیادی به دست آورند. شایان ذکر است که افراد حرفه‌ای در این بخش‌ها پاداش اضافی دریافت خواهند کرد.
  • سیستم حریف‌یابی بهبود یافته است تا عملکرد موثری داشته باشد. این سیستم از حالا بازیکنان را در برابر آنتاگونیست‌هایی با MMR مشابه قرار خواهد داد.
  • بازی Spacelords امکان بازی بین پلتفرمی را فراهم می‌کند. با اینکه به این مورد اشاره نشده است، اما می‌توان انتظار داشت که قابلیت بازی بین پلتفرمی میان کاربران کامپیوتر و ایکس باکس وان و البته کاربران کامپیوتر و پلی استیشن 4 برقرار باشد.
  • تمام تغییرات بازی Spacelords به صورت کاملا رایگان در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد.

بازی Spacelords در تاریخ ۱ شهریور ماه (۲۳ آگوست) در دسترس کاربران PS4 ،Xbox One و PC قرار می‌گیرد. شما می‌توانید نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده