// پنجشنبه, ۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۴

بازی Nickelodeon Kart Racers با حضور باب اسفنجی معرفی شد

بازی مسابقه ای Nickelodeon Kart Racers با حضور کاراکتر‌هایی از انیمیشن‌های محبوب Nickelodeon در دست ساخت قرار دارد.

Nickelodeon Kart Racers یک بازی مسابقه‌ای است که کاراکتر‌های آن از سری‌های محبوب Nickelodeon در این بازی حضور پیدا می‌کنند. بازی مذکور در استودیو بمتنگ (Bamtang) در حال توسعه است و ناشران Cartoon Network: Battle Crashers نیز وظیفه انتشار این محصول را بر عهده گرفته‌اند.

کاراکتر‌های محبوبی از جمله باب اسفنجی، پاتریک، سندی، لاک پشت های نینجا (دانتلو، رافائلو، لئوناردو و مایکل‌آنجلو) و آنجلیکا، تامی و رپتار نیز از سری Rugrats برای این بازی ریسینگ تایید شده‌اند. بازی جدید Nickelodeon شامل کاراکترهایی از ۱۲ سری انیمیشن محبوب می‌شود که در کنار مسیر‌های مسابقه همچون فاضلاب‌‌های نیویورک (لاک‌پشت‌های نینجا)، خانه تامی پیکل، مدرسه آرنولد و دیگر مناطقی که بر پایه محیط‌های Nickelodeon طراحی شده است، به دست کاربران می‌رسند.

بازی Nickelodeon Kart Racers شامل حالت‌های تیمی همکاری چند نفره (Co-op) می‌شود که در آن‌ها بازیکنان با یکدیگر به انجام چالش‌ها می‌پردازند. در آن سو حالت چند نفره لوکال (حضوری)‌ نیز در برای تمامی کاربران در نظر گرفته شده است. همانند Mario Kart Deluxe 8، اتومبیل‌های بازی به طور کامل قابل شخصی‌سازی است و در آن سو آیتم‌هایی در مسیر مسابقه قرار می‌گیرد که حرکت‌های ویژه‌ای را برای رانندگان به همراه دارد.

قسمت‌های ویژه‌ای در مسیر مسابقه قرار گرفته است که به لجن آغشته شده است که اتومبیل کاراکتر در صورت اصابت با آن‌ها به جت اسکی تبدیل می‌شود تا بتواند به این شکل قسمتی از مسیر را با سرعت زیاد پشت سر بگذارد.

در حال حاضر تنها ۴ انیمیشن از ۱۲ مجموعه‌ای که برای این بازی در نظر گرفته شده است، معرفی شده است. در این میان، انیمیشن‌های محبوبی همچون The Fairly Oddparents ،Danny Phantom و Avatar: The Last Airbender در بین آثار نیکلودئون دیده می‌شود که به احتمال زیاد شاهد حضور کاراکتر‌ها و محیط‌های آن‌ها در این بازی باشیم.

بازی Nickelodeon Kart Racers در تاریخ ۲۳ اکتبر (۱ آبان ماه)‌ برای ایکس ‌باکس وان، پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ منتشر می‌شود. در ادامه می‌توانید نگاهی به تصاویر منتشر شده از این بازی بیندازید.

Nickelodeon Kart Racers

به نظر شما کاراکتر‌ها بعدی این بازی از کدام مجموعه دوست‌‌داشتنی Nickeloden خواهد بود؟ نظرات خود را در این مورد با زومجی در میان بگذارید.


منبع gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده