نویسنده: علی گودرزی
// شنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۲

تاریخ انتشار بازی The Bard’s Tale IV: Barrows Deep مشخص شد

بازی The Bard’s Tale IV: Barrows Deep حدود دو ماه دیگر برای پی سی و  اواخر سال جاری میلادی، راهی کنسول‌ها خواهد شد.

امروز و درجریان جدیدترین اخبار بازی متوجه شدیم که بازی The Bard’s Tale IV: Barrows Deep قرار است در تاریخ ۱۸ سپتامبر (۲۷ شهریور) راهی ویندوز شود. این بازی در پایان سال جاری میلادی برای مک، لینوکس، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. علاقه‌مندان هم‌اکنون می‌توانند نسخه‌های مک، لینوکس و پی سی (ویندوز) این بازی را پیش‌خرید کنند. نسخه‌ی بتای این بازی از امروز برای کسانی که نسخه‌های Platinum یا Ultimate بازی را پیش‌خرید یا در کیک‌استارت بازی شرکت کرده‌اند، در دسترس قرار گرفته است.

The Bard’s Tale IV: Barrows Deep اثری نقش‌آفرینی، اول‌شخص و برمبنای بازی چندنفره است که در آن گشت و گذار در محیط از اهمیت بالایی برخوردار است. در این بازی با مبارزه کردن، معما حل کردن و گشت و گذار سطح شخصیت خود را بالا می‌برید و داستان بازی را جلو خواهید برد. داستان بازی را Nathan Long، نویسنده‌ی داستان بازی Wasteland 2، نوشه است و طراحی بصری بازی توسط موتور گرافیکی Unreal Engine 4 صورت گرفته است.

بازی The Bard’s Tale IV: Barrows Deep در تاریخ ۱۸ سپتامبر (۲۷ شهریور) راهی PC خواهد شد. بازی مذکور در پایان سال جاری میلادی برای PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

 


منبع Gematsu
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده