نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۲

ویدیو گیم پلی جدید نسخه بازسازی Resident Evil 2 عالی به نظر می‌رسد

کمپانی کپکام ویدیو جدیدی از نسخه بازسازی بازی Resident Evil 2 منتشر کرد که گیم‌پلی این بازی ترسناک را به صورت 4K نشان می‌دهد.

اگر می‌خواهید نگاه دیگری به نسخه بازسازی بازی Resident Evil 2 بیندازید، جای درستی آمده‌اید؛ زیرا در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که کمپانی کپکام تریلر دیگری از این بازی ترسناک بقا منتشر ساخته است که پنج دقیقه از گیم‌پلی آن را به صورت تمام 4K به نمایش در می‌آورد.

در ساخت بازی Resident Evil 2 Remake از موتور RE Engine استفاده شده است که پیش از این در ساخت بازی Resident Evil 7 مورد استفاده قرار گرفته بود و این قطعا منجر به افزایش کیفیت گرافیکی و البته بهبود مواردی نظیر تیراندازی می‌شود. بر اساس اعلام کپکام، هدف از بازسازی نسخه دوم مجموعه Resident Evil انتقال حس و حال کلی نسخه اصلی به بازیکنان بوده است، با این حال برخی از ویژگی‌های بازی نظیر محل قرارگیری جامپ-اسکرها دچار تغییراتی شده است تا بازی برای افرادی که چندین بار این نسخه را تجربه کرده‌اند، قابل پیش‌بینی نباشد. کمپانی کپکام پیش از این در یک بیانیه مطبوعاتی درباره بازی اعلام کرد:

نسخه اصلی بازی Resident Evil 2 شخصیت‌هایی را به مجموعه رزیدنت ایول معرفی کرد که به مرور، تبدیل به نماد‌هایی برای این سری شدند؛ لئون اس کندی که یک پلیس جوان بود و یک دانشجو با نام کلیر ردفیلد. سرنوشت این دو در اثر حوادث شهر راکون سیتی به هم گره خورد و حال آن‌ها باید به یکدیگر کمک کنند تا در این شهر پر از زامبی زنده بمانند. هر دو این شخصیت‌ها بخش داستانی مختص به خود را در بازی دارند و بازیکنان می‌توانند این دو بخش را در نسخه بازسازی‌شده هم تجربه کنند.

نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 2 در تاریخ پنجم بهمن‌ماه (۲۵ ژانویه) برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و کامپیوتر منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تریلر گیم‌پلی جدید بازی را در ادامه مشاهده کنید (برای مشاهده ویدیو با کیفیت 4K به اینجا مراجعه کنید) و نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

دانلود از وب‌سایت آپارات


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده