نویسنده: عارف حسین پور
// شنبه, ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۰

بازی Spy_Watch برای ساعت‌های هوشمند اپل منتشر می‌شود

Bossa Studios، سازنده بازی معروف Surgeon Simulator، از بازی اختصاصی خود برای ساعت‌های هوشمند اپل رونمایی کرد. این بازی Spy_Watch نام دارد و بازیکن‌ها را در نقش رییس یک سازمان جاسوسی که وضعیت چندان مناسبی ندارد قرار می‌دهد.
وظیفه اصلی بازیکن در بازی این است که آموزش‌های لازم را به یک جاسوس بدهد و سپس او را برای انجام ماموریت‌های فوق سری بفرستد تا از این طریق اعتبار از دست رفته‌ی سازمان را بازگرداند. هسته اصلی گیم‌پلی بازی، ارتباط شما با این جاسوس است؛ او در هر لحظه اطلاعات و گزارش‌های مختلفی درباره‌ی ماموریتش می‌فرستد و شما باید با گرفتن تصمیم مناسب، دستورات لازم را صادر کرده و جاسوس خود را به بهترین شکل هدایت کنید. پس از انجام هر ماموریت نیز پول بدست می‌آورید و می‌توانید از آن برای ارتقای مهارت‌های جاسوس‌تان استفاده کنید. رابط کاربری بازی به شکلی طراحی شده که حس کنید واقعا در حال هدایت یک جاسوس حرفه‌ای مثل جیمز باند هستید. تصاویر زیر کمک می‌کنند تا درک بهتری از گیم‌پلی Spy_Watch داشته باشید. امره یله، یکی از موسسین استدیوی Bossa درباره‌ی این بازی می‌گوید:
همه ما برای برقراری ارتباط از پیام‌های متنی کوتاه استفاده می‌کنیم و ما حس کردیم که این یک راه جالب و تاثیرگذار برای تعریف یک داستان تعاملی است. به لطف ساعت‌های هوشمند Apple Watch ما می‌توانیم هیجان مخفی‌کاری را روی مچ دست شما بیاوریم، درست مانند یکی از ابزارهای معروف جیمز باند.
Spy_Watch همزمان با ساعت‌های هوشمند اپل در تاریخ ۲۴ آپریل منتشر می‌شود. منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده