نویسنده: سعید نیکبخت
// چهار شنبه, ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۰

اولین تصاویر نسخه پیش از آلفا بازی Shadow of the Beast زیبا به نظر می رسد

سرانجام پس از مدت‌ها انتظار، اولین تصاویر از نسخه پیش از آلفا بازی Shadow of the Beast، انحصاری پلی‌استیشن 4 منتشر شد. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.
طی آخرین مراسمی که سونی در کشور انگلیس و شهر لندن برگزار کرد، این کمپانی نسخه پیش از آلفا بازی Shadow of the Beast را برای بازی کردن در دسترس عموم قرار داد. بازی Shadow of the Beast ابتدا در مراسم GamesCom 2013 با یک ویدیو سینمایی رونمایی شد، اما از آن زمان هیچ اطلاعاتی از سوی سونی و هِوی‌اِسپِکتِرُم گیمز، سازنده این بازی از Shadow of the Beast منتشر نشد. یکی از مدیران استودیوهای خارجی سونی (Sony XDev) با انتشار این تصاویر که از روی صفحه نمایش گرفته شده گفت:
مردم در حال بازی کردن نسخه پیش از آلفا Shadow of the Beast هستند. از این‌که آن‌ها سرانجام شانس تجربه Shadow of the Beast را بدست آوردند خوشحال هستیم. Shadow of the Beast (3) Shadow of the Beast (1)
در زمان معرفی Shadow of the Beast، مَت بِرچ، مدیرعامل هِوی‌اِسپِکتِرُم گیمز، در رابطه با این بازی گفت:
Shadow of the Beast دارای یک دنیای مرموز و چیزی فراتر از تصاویری که در صفحه نمایش مشاهده می‌کنید است.در این بازی قوه‌تخیل ذهن شما را به مناطق باورنکردنی می‌برد. حتی زمانی که Shadow of the Beast را بازی نمی کنم، نمی‌توانم به موجودات و مناطق عجیب و غریبی که در آن بودم فکر نکنم. هربار به این فکر می‌کنم زمانی که برای بار دیگر موفق به تجربه این بازی شدم، چه چیزهایی انتظار من را می‌کشد.
اگرچه این تصاویر به صورت مستقیم از بازی گرفته نشده، اما نظر شما در رابطه با جزئیات و خشونت بسیار زیاد این بازی که در ویدیو رونمایی مشاهده کردیم چیست؟ منبع: Gamepur


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده