// چهار شنبه, ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۶

مایکروسافت فروش یک میلیون نسخه‌ ای بازی Bloodborne را به سونی تبریک گفت

سونی اوایل امروز از طریق بلاگ رسمی خود اعلام کرد بازی انحصاری جدید Bloodborne برای کنسول پلی‌استیشن 4 توانسته در کمتر از دو هفته به آمار فروش یک میلیون نسخه دست پیدا کند. این رقم برای یک IP جدید بسیار موفقیت آمیز شمرده می‌شود.
Bloodborne جدید‌ترین بازی استودیو فرام‌ سافت‌ور که با همکاری شعبه‌ی ژاپن بخش سرگرمی‌های سونی برای کنسول پلی‌استیشن 4 ساخته شده است، در مدت کمتر از دو هفته از انتشارش در مناطق آمریکای شمالی و بریتانیا، بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته است. شوهی یوشیدا، رئیس استودیوهای سونی در این باره اظهار داشت که بلادبورن چالش جدیدی برای سونی بود و گفت از اینکه مردم بازی «زیبای با اتمسفری افسرده و تنش‌زای قابل لمس Bloodborne» را انجام داده‌اند و هیجان‌زده شده‌اند، لذت برده‌ است. همچنین فیل اسپنسر، رئیس بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت هم در توییتر رسمی خود، موفقیت استودیو فرام‌ سافت‌ور و برند پلی‌استیشن را در فروش و بازخورد عالی بازی Bloodbrone تبریک گفت:
می‌دونم شاید خیلی‌ها ازم سوال کنند، اما می‌خوام بگم این خیلی باحاله که می‌بینیم Bloodborne بیش از یک میلیون نسخه فروش کرده است. (فروش) IP جدید بسیار سخت است. به پلی‌استیشن و فرام سافت‌ور تبریک می‌گویم.
این اولین بازی سری Souls نیست که به برای استودیو فرام سافت‌ور موفقیت آمیز بوده است. سری Dark Souls هم به صورت چند پلتفرمی عرضه شد و علاوه بر امتیازات بالا، موفقیت تجاری هم داشته‌اند. منابع: eurogamer - gamepur


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده