نویسنده: علی نوروزی
// جمعه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۹

استودیو اینسامنیاک گیمز بازی واقعیت مجازی Stormland را معرفی کرد

استودیو اینسامنیاک گیمز بازی Stormland را با انتشار تریلر جدیدی به صورت انحصاری برای هدست آکیولس ریفت معرفی کرد.

استودیو اینسامنیاک گیمز هفته گذشته با انتشار ویدیو جدیدی از ساخت یک بازی جهان‌ باز علمی تخیلی برای هدست آکیولس ریفت خبر داد و اظهار داشت که به زودی اطلاعات بیشتری از آن به اشتراک می‌گذارد. حال و در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که استودیو Insomniac Games رسما این بازی جدید را که با نام Stormland شناخته می‌شود، معرفی کرده است.

توسعه‌دهندگان تلاش می‌کنند تا با بازی Stormland ساختار مرسوم بازی‌های جهان‌باز اول شخص را به صورت واقعیت مجازی ارائه کنند. بازیکنان در این بازی کنترل ربات باغبانی را در یک سیاره بیگانه در دست می‌گیرند که بدنش در ابتدای بازی به وسیله The Tempest تخریب می‌شود. پس از این اتفاق، بازیکنان باید ماجراجویی جدیدی آغاز کنند، سایر ربات‌ها را آزاد کنند و در طول مسیر به ارتقای خود بپردازند. کنترل‌های حرکتی بسیار پویا خواهند بود؛ به طوری که بازیکنان قادر هستند به نرمی در محیط حرکت و پرواز کنند و به آسانی از صخره‌های بلند بالا بروند.

در بخش مبارزات نیز بازیکنان به انواع مختلفی از مواد منفجره دسترسی خواهند داشت و می‌توانند سلاح‌های موقتی خلق کنند و از این طریق دشمنان را از پای درآورند. همچنین بازی Stormland دارای بخش تک‌نفره و چندنفره خواهد بود که بر جاه‌طلبی بیشتر این اثر می‌افزاید.

بازی Stormland در سال ۲۰۱۹ به صورت انحصاری برای هدست آکیولس ریفت منتشر خواهد شد. شما می‌توانید طرح‌های مفهومی و تریلر جذابی که به منظور معرفی بازی منتشر شده است، در ادامه مشاهده کنید و نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

دانلود از آپارات


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده