// شنبه, ۱۵ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۱۵:۰۲

سرویس Backward Compatibility ایکس‌باکس وان میزبان بازی اکشن نقش آفرینی Dragon Age II شد.

استودیو بایوور در سال ۲۰۱۱ بازی اکشن نقش‌آفرینی Dragon Age II را منتشر کرد که در آن زمان تجربه خون‌آلود و فوق‌العاده‌ای از قرون وسطی برای بازیکنان به ارمغان آورد. حال و در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که بازی تحسین‌شده Dragon Age II به فهرست بازی‌های سرویس Backward Compatibility اضافه شده است و بازیکنان می‌توانند باری دیگر به تجربه آن بپردازند.

لری هرب (ملقب به میجر نلسون) از کمپانی مایکروسافت اعلام کرد که بازی Dragon Age 2 به لطف سرویس Backward Compatibility در دسترس کاربران ایکس‌ باکس وان قرار گرفته است. این مورد امکان تجربه بازی را برای کسانی که پیش از این موفق به انجام این کار نشده‌اند، فراهم می‌کند و سایر بازیکنان نیز می‌توانند خاطرات خود را با تجربه مجدد آن زنده کنند.

به مانند همیشه بازیکنانی که دیسک بازی Dragon Age II را در اختیار دارند می‌توانند با واردکردن آن در کنسول Xbox One به تجربه آن بپردازند. همچنین در صورتی که نسخه‌ دیجیتالی بازی را در اختیار دارید هم‌اکنون می‌توانید در قسمت Ready to Download در بخش My Games و Apps نام آن را مشاهده کنید و برای دانلود کردن بازی اقدام کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید با مراجعه به فروشگاه ایکس باکس بازی را خریداری کنید.

سرویس Backward Compatibility در سال ۲۰۱۵ معرفی شد و از آن زمان به طور چشم‌گیری رشد کرده است؛ به طوری که این سرویس امکان تجربه صدها بازی کلاسیک ایکس باکس 360 و بیش از ۲۰ بازی کلاسیک ایکس باکس اورجینال را برای کاربران ایکس‌باکس وان فراهم کرده است. همچنین به تازگی کمپانی Microsoft اعلام کرد که بازیکنان نزدیک به ۱ میلیارد ساعت در کنسول ایکس‌باکس وان به تجربه بازی‌های سرویس Backward Compatibility پرداخته‌اند که این موضوع نشان از محبوبیت بالای این سرویس دارد.

شما می‌توانید فهرست کامل بازی‌های سرویس پشتیبانی از بازی‌های نسل گذشته ایکس‌باکس وان را از اینجا مشاهده کنید و نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.


منبع Dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده