// چهار شنبه, ۱۲ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۲۱:۴۵

دو سلاح و یک نقشه جدید، از جمله مواردی هستند که قرار است از طریق رویداد Operation Swarm به بازی Call of Duty: Black Ops 3 اضافه شوند. با زومجی و جزئیات این خبر همراه باشید.

امروز در جدیدترین اخبار بازی مطلع شدیم که استودیو Treyarch و کمپانی Activision، به ترتیب سازنده و ناشر بازی Call of Duty: Black Ops 3، قصد دارند یک رویداد جدید را برای این بازی آغاز کنند؛ رویدادی با نام Operation Swarm تا هواداران را تا رونمایی رسمی از بازی Call of Duty: Black Ops 4 که چند هفته دیگر انجام خواهد شد، به این مجموعه نزدیک نگه‌دارند. حال بیایید به ویژگی‌هایی که Operation Swarm قرار است به بازی اضافه کند نگاهی داشته باشیم.

این بسته یک نقشه‌ی جدید به نام Fringe Nightfall را به بازی اضافه خواهد کرد. Fringe Nightfall دقیقا همان نقشه‌ی مشهور Fringe است، با این تفاوت که در Fringe Nightfall بازی را در هنگام شب تجربه خواهیم کرد. از نظر شرکت اکتیویژن، این نسخه از نقشه آن را به دوران اوج خود بازخواهد گرداند.

این رویداد علاوه بر یک نقشه، دو سلاح جدید را نیز به بازی اضافه خواهد کرد. تفنگ RPK (از بازی Call of Duty: Black Ops) و Sten (از بازی Call of Duty: WW2 و صد البته دیگر بازی‌های این مجموعه که به جنگ جهانی دوم مربوط می‌شدند)، سلاح‌های جدیدی هستند که قرار است به بازی اضافه شوند و طبق معمول، می‌توانید ‌آن‌ها را از طریق Supply Dropها دریافت کنید.

در پایان باید به دیگر خصیصه این رویداد اشاره کرد و آن، افزودن حالت Prop Hunt به بازی است؛ حالتی که در بازی‌های Call of Duty: Modern Warfare Remastered و Call of Duty: WW2 نیز وجود داشت و از قضا، میان هواداران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. متاسفانه این مود تنها روی یازده نقشه از تمامی نقشه‌های بازی کار می‌کند؛ یعنی Aquarium ،Combine ،Evac ،Exodus ،Fringe ،Redwood ،Hunted ،Infection ،Breach و Nuk3town. در این میان، در نسخه‌ای از نقشه آخر، پروب‌ها به شکل یک سری مجسمه‌ ساکن درآمده‌اند. یک Camo و Calling Card جدید هم از دیگر مواردی هستند که این رویداد به بازی اضافه خواهد کرد.

هم‌اکنون می‌توانید بازی Call of Duty: Black Ops 3 را روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی تجربه کنید.

در گالری زیر می‌توانید تصاویر منتشر شده از Operation Swarm را تماشا کنید:


منبع Dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده