// دوشنبه, ۱۰ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۲۰:۵۴

الکترونیک آرتز امروز حالت جام جهانی ۲۰۱۸ را برای بازی فیفا 18 تایید کرد که به صورت رایگان از طریق یک آپدیت به بازی اضافه می‌شود.

زمان زیادی تا آغاز جام جهانی فوتبال باقی نمانده است و طرفداران این ورزش محبوب، بی‌صبرانه منتظر آغاز این رویداد هستند. حال در جدید‌ترین اخبار بازی، الکترونیک آرتز، سازنده و ناشر بازی فیفا 18، اعلام کرده که قصد دارد حالت مخصوص جام جهانی 2018 را به این بازی اضافه کند. برخلاف گذشته که EA به مناسبت جام جهانی یک نسخه جداگانه از بازی منتشر می‌کرد، امسال این حالت از طریق یک آپدیت کاملا رایگان در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت. 

این آپدیت در تاریخ ۸ خرداد برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و ویندوز منتشر خواهد شد و شامل ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و همچنین ۱۲ استادیوم رسمی برگزاری این مسابقات می‌شود. شما در این حالت قادر خواهید بود مسابقات دوستانه یا تورنمنت آنلاین را بازی کنید و حتی یک بخش قابل شخصی‌سازی هم وجود دارد که از طریق آن، می‌توانید تیم‌هایی مثل ایتالیا، هلند یا آمریکا را هم که رسما در مسابقات حاضر نیستند، وارد این تورنمنت کرده و بازی را با آن‌ها تجربه کنید. 

علاوه بر این یک سری کارت‌های جدید با حال و هوای جام جهانی هم به بخش آلتیمیت بازی اضافه خواهد شد که شامل Icon‌های مخصوص جام جهانی نیز می‌شوند. به‌علاوه شیمی بین بازیکنان هم دست‌خوش تغییراتی می‌شود و بازیکنان یک تیم ملی یا بازیکنانی که عضو تیم‌های یک قاره باشند، به یکدیگر لینک خواهند شد. 

در پایان می‌توانید تریلر معرفی این حالت را تماشا کنید:

دانلود ویدیو از آپارات


منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده