// شنبه, ۸ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۲۳:۴۵

استودیو Noodlecake با انتشار تریلری، بازی Getting Over It with Bennett Foddy را برای دستگاه‌های اندرویدی منتشر کرد.

Getting Over It with Bennett Foddy یک بازی پلتفرمر است که به دست بنت فادی (Bennett Foddy) طراحی شده است. بازی مذکور در اکتبر ۲۰۱۷ میلادی از طریق سرویس Humble Monthly در دسترس کاربران قرار گرفت و در همان ماه توانست ۲.۷ میلیون بازیکن به خود اختصاص دهد. فادی در دسامبر ۲۰۱۷ (آذر ۹۶) بازی مذکور را در پلتفرم استیم نیز در دسترس قرار داد و بازی در همان روز نیز برای آیفون منتشر شد.

حال در جدیدترین اخبار بازی موبایل، استودیو نودل‌کیک (Noodlecake) که مسئولیت توسعه پورت اندروید Getting Over It with Bennett Foddy را بر عهده داشت آن را با قیمت ۴.۹۹ دلار در فروشگاه پلی استور در دسترس قرار داده است.

بازیکنان در این بازی باید کاراکتر خود را که در دیگی گیر کرده است به بالای کوه ببرند. ابزاری که در این بازی به کمک شما می‌آید، تنها یک چکش است. بازی شاید برای تمامی بازیکنان ساخته نشده باشد؛ از آنجا که سختی آن می‌تواند برای برخی از کاربران روند عذاب‌آوری داشته باشد؛ طوری که بازی هیچگونه Checkpoint در اختیار شما قرار نمی‌دهد و حتی احتمال دارد پس از گذشت ۵ یا ۶ ساعت از گیم پلی، شما پس از مرتکب شدن به یک اشتباه کوچک، تمام پیشرفت خود را از دست بدهید و بازی را از نقطه ابتدا شروع کنید. البته سازنده پیش از آن در توضیحات رسمی بازیکنان را از این موضوع باخبر کرده است. در ادامه بخشی از توضیحات وی را بخوانید:

برای افراد خاصی یک بازی ساخته‌ام که آنها را اذیت کنم.

سازندگان ضمن انتشار بازی Getting Over It with Bennett Foddy برای اندروید، تریلری نیز از آن به اشتراک گذاشته‌اند که در ادامه می‌توانید آن را تماشا و خود را با محتویات بازی آشنا کنید. در انتهای مطلب نیز می‌توانید با مراجعه به لینک فروشگاه پلتفرم مورد نظر خود آن را خریداری و دانلود کنید.

دانلود ویدیو از‌ آپارات

دانلود بازی Getting Over It with Bennett Foddy


منبع toucharcade

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده