نویسنده: علی گودرزی
// شنبه, ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۱

تصویری جدید از آخرین فصل بازی The Walking Dead منتشر شد

آخرین فصل از بازی The Walking Dead امسال منتشر خواهد شد؛ در جدیدترین تصویری که از این بازی منتشر شده کلمنتاین را پخته‌تر و جدی‌تر از همیشه می‌بینیم.

اولین فصل از بازی The Walking Dead سال ۲۰۱۲ منتشر شد. در این بازی با دختری به نام «کلمنتاین» همراه می‌شدیم و با او در یک جهان پسا آخرالزمانی توانستیم زنده بمانیم. حال داستان این شخصیت به ایستگاه پایانی رسیده و امسال با منتشر شدن فصل آخر این بازی، پایان داستان کلمنتاین را خواهیم دید.

در جدیدترین اخبار بازی، مطلع شدیم که شرکت تل‌ تیل گیمز تصویری جدید از فصل آخر بازی The Walking Dead، تحت عنوان The Walking Dead: The Final Season، منتشر کرده است. در این تصویر کلمنتاین را می‌بینیم که نسبت به دورانی که دختربچه‌ای خردسال بود بسیار بزرگ‌تر و پخته‌تر شده و در کنارش پسری ایستاده که احتمالا A.J باشد (پسری که در فصل دوم بازی به این مجموعه اضافه شد و کلمنتاین قسم خورد که از او حمایت کند). این تصویر، یادآور یکی از تصاویر هنری فصل اول The Walking Dead است که در آن کلمنتاین را در کنار «لی» در موقعیتی مشابه نشان می‌داد.

The Walking Dead Season 4

شرکت Telltale Games در کنار انتشار این عکس اعلام کرده که فصل نهایی بازی The Walking Dead در پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد (همانطور که در سال گذشته هنگام معرفی بازی تاریخ انتشار را اعلام کردند). با توجه به اطلاعاتی که از این بازی موجود است، جمعه هفته آینده یعنی ۶ آپریل (۱۷ فروردین) ساعت ۳ و نیم بعد ظهر به وقت تهران، طی یک لایو استریم در پنل این بازی در همایش Pax East که در شهر بوستون برگزار خواهد شد، می‌توانیم نگاهی به فصل نهایی The Walking Dead داشته باشیم.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده